Rüyada Arap Görmek

Ayrıca bkz: Arapça Görmek

Rüyada Arap görmek hayra işaret eder. Rüyada Arap görmek; sevinçli haberler alacağınıza, zor işlerinizin kolaylaşmasına, müjdeli haberler alacağınıza işaret eder.

Rüyada kişinin kendisini Arap olarak görmesi maddi zarara uğramakla yorumlanır.

Rüyada Arap görmek ne demek, yaşanılan her zorluktan sonra kolaylığa erileceğine delalet eder. Cenabı Hakk’ın.“Bu (Kur’an dili) ise apaçık Arapça bir dildir.” mealindeki ayet gereğince, çetin olan işleri kolaylaştırmaya işaret eder.

Rüyada bir Arap’ın bir kimseye bir şey vermesi, başkasından gelecek yardıma delalet eder. Bir yerden para gelecek, bir işte başarılı olacaksınız veya seyahate çıkacaksınız demektir.

Rüyada Arapla kavga etmek, birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğinizin de işareti olabilir.

Rüyasında aşırı esmer birini gören kimse nedensiz yere sıkılır.

Rüyada Araptan para almak, bir yerden para gelecek demektir. Fakat bu rüya yine birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğiniz anlamına da gelir.

Arap

“Rüyada Arap Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda Arap asıllı uzun boylu adam benimle evlenmek istedi. Ben de “Sen yabancısın” dedim. O da “Beni araştır” dedi.

  2. Rüyamda – Arap bir adam gördüm. Gariban, zavallı insanları kimse takmıyor, oysa onlar yok olduğu halde bize bir şeyler ikram ediyorlardı. Ve ben birine sarılıp ağlamaya başladım. Çok garip bir rüya, inşallah bu rüyam dediğiniz gibi çıkar. 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir