Rüyada Anüs Görmek

Ayrıca Bakınız; Rüyada Kıç Görmek

Rüyada görülen anüs, koca ve mal ile tabir edilir. Rüyada anüs görmek, size veya başkasına ait olan bir mahremin açığa çıkacağını gösterir. Bazı tabirciler anüsü rüyayı gören kişinin hayatında ondan gerçekleri gizleyen birinin olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir adamın anüsünü görmek, anüsü görülen adamdan iyilik ya da ilgi görünmeyeceği anlamına gelir. Rüyada bir kimse annesinin anüsünü görürse bu büyük bir pişmanlık yaşayacağı, doğduğu güne lanet edeceği anlamına gelir.

Kişi rüyasında anüsü pis bir şekilde görürse o kimse çirkin ve nahoş bir kimse ile karşılaşır. Bir kimse tanımadığı bir kimsenin önce yüzünü sonra anüsünü görse o kimsenin geçiminde durgunluk, kazancında azalma olur.

Rüyada anüsten pislik çıktığını görmek ve sonunda kişinin kendini iyi hissetmesi, çıkan pislik oranında beladan ve dertten kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada anüsten çıkan pislik veya kan rahatsız ediciyse o oranda mal ve para kaybedeceğiniz anlamına gelir. Anüsünden kurt çıktığını gören kimse büyük bir sıkıntının içine girecek demektir.

Bir kimse rüyada bir kadına anüs yoluyla cinsi ilişkide bulunduğunu görse o kimse bir iş için usulsüz bir şey talep edecek bunun da hayrını görmeyecek demektir. Bir kimse rüyada bir kadına arkadan cinsi münasebette bulunduğunu görse, o kimse usulsüz olarak bir şeyi talep eder.

Anüs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir