Rüyada Acıkmak Görmek

Ayrıca bkz: Abur Cubur Yemek, Ekmek Yemek, Yemek Yemek

Rüyasında aç olduğunu gören kişi, günahkar demektir. Bu kişi derhal kendisine gelip günahlarına tövbe etmeli ve nedamet duymalıdır.

Alim bir adamın rüyada acıktığını görmesi, kötü olayların olacağına işarettir.

Açlık rüyası genel anlamda dört şekilde tabir olunur,

1) Hayır,

2) Hırs,

3) Günah,

4) Emellere ulaşılması,

Bir devlet reisinin ve ileri gelen adamların rüyada acıkmaları, o milletin zelil ve perişan durumda kalacaklarına delildir.

Rüyasında karnının aç olduğunu ve yiyecek bir şey bulamadığını gören kimse, hırs ve arzularına yenik düşer ve hayatı boyunca aradığı huzuru bulamaz.

Başka bir rüya tabirine göre de, rüyada aç olduğunu görüp karnını iyi bir yemekle doyuran kimse, günahlarına tövbe edecek demektir.

Rüyada uzun uzadıya acıktığını görmek, fakirlikten sonra feraha ulaşıp, maddi sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada acıktığını görmek; yeni bir iş kurmaya, mal ve servetin artmasına, hastalıklardan şifa bulmaya, bolluk ve berekete, dert ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Acıkmak

“Rüyada Acıkmak Görmek” için bir yorum

  1. Arkadaşlar, bir rüya gördüm, sizce anlamı nedir? Rüyamda az bulanık olan bir su kenarındayım. Oğlum suya girmiş, balıklara ekmek dağıtıyor fakat ekmekleri uzağa atmıyor, çok yakınına bırakıyor. Su kenarından uzağa atmasını söylerken bir yılanın oğluma geldiğini görüyorum, kaçmasını söylerken yılan göründüğü gibi küçük olmadığını görüyorum. Ve onun bir yılan balığı olduğunu farkına varıyorum. Biranda oğlumun bir bacağını kalçaya kadar ağzında görüyorum. Oğlum yüzerek kaçmaya çalışıyor, kenara gelmesini söylüyorum ve yardıma koşuyorum. Oğlum kenara gelme yerine birsigi dere görünüyor. Oğlum, yılan balığının desteğiyle suya yukarı uzaklaşıyor. Korkarak uyandım. Oğlum şuan asker, 22 yaşında İsviçre’de. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir