Rüyada Kambur Görmek

Rüyada kambur olduğunu görmek; uzun ömür ve evlada, borç ve hayat yüküne, birinin destek ve yardımı ile belini doğrultmaya, dikkat çekici bir iş yapmaya, günah yüküne işarettir. Genellikle hayra yorulmaz, kötü bir haber olarak kabul edilir. 

Rüyada kambur birisini görmek, hayatınızda bazı olumsuz gelişmeler olacak anlamındadır. Hayatınızda birtakım olumsuz değişiklikler olacak. Kişi kendi kambur olursa güçlüktür. Başkası kambur ise kişi işine yarayacak bir haber alır.

Rüyada tanınmayan birinin kambur olması, uzun ömürle birlikte başarı ve mutluluğa delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Sırt, Arka)

Rüyada kambur bir adamla tanıştığını ve onunla dost olduğunu görmek, kötü bir haberle büyük bir zarara uğrayacağına tabir olunur. 

Bazılarına göre: Rüyada kambur olduğunu görmek, ev halkı ve çocukları tarafından ve becerikli bir kimse tarafından yardım göreceğine ve zengin olacağına işarettir.

İbn- i Sirine göre; rüyada kambur olduğunu görmek, üzerinde ödenmesi mümkün olmayan büyük bir borçtur. Çünkü, sırt yüklenecek bir yerdir. Kamburluk günahla da kıyaslanır. Bazılarına göre de kamburluk görmek uzun ömür ve çok evlada da yorumlanır. Hayatınızda birtakım olumsuz değişiklikler olacak.

Rüyada kambur birini görmek, dünya işleri ile çok fazla ilgileneceğinize; kamburdan bir şey almak, işlerinizde başarılı olacağınıza

Rüyada kendini kambur görmek, işlerinizde zarara uğrayacağınıza işarettir.

Kambur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir