Rüyada Kaktüs Görmek

Rüyada kaktüs görmek, rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiği bir konu olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi için tehlikeye delalet eder. Güvenilir olmayan arkadaşlara, güvenilir olmayan yakınlara delalet eder. Bir insanın güvenini kazanma ihtiyacına işarettir. Dikkatli ve temkinli olmaya delalet eder. Bu sayede insanın kendi hayatındaki riskleri görmesine tabir edilir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Bitki

Rüyada kaktüs görmek, kişinin dikkatini çekecek karışık iştir.

Rüyada Saksıda Kaktüs Görmek

Rüyada saksıda kaktüs görmek, rüya sahibinin hanesinin içerisinde bir düşman olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında büyük sorunlar yaşayacağına işarettir. Bu sorunların kaynağının temel sebebinin de hane içinde anlaşamadığı bir kişi olduğuna delalet eder. Bu kişinin bulunması ile hayatının düzene gireceğine alamet eder. Düşmanı çok uzakta değil, arkadan kuyu kazan insanı yakında aramaya delalet eder.

Rüyada Kaktüs Koparmak

Rüyada kaktüs koparmak görmek, rüya sahibinin kısa bir zaman içinde kendi hayatına engel olan tüm insanları hayatından çıkaracağına işaret eder. Rüya sahibinin hayat mücadelesi verdiğine ve bu mücadelede yorulduğuna delalet eder. Ayrıca bu mücadele içinde yakınında düşman olduğuna, kuyusunu kazan, arkasından iş çeviren hane halkının da olduğuna işarettir. Bu kişileri bularak hayatından çıkarmasının rüya sahibi için hayırlı olacağına yorulur.

Rüyada Kaktüs Görmek Diyanet Tabiri

Rüyada kaktüs görmek diyanet yorumuna göre, hayırlı olmayan bir rüya olarak delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin yakınında onu çekemeyen ve kıskanan insanlar olduğuna işarettir. Rüya sahibinin her zaman kötü insanlardan kurtulması gerektiğini ifade eder. Kaktüsün dikenleri gibi, düşmanların da silahlarını kuşanmış şekilde kağıda beklediğine delalet eder. Hane içinde, yakın arkadaş arasında, dost görünen ancak aslında dost olmayan insan varlıklarını ifade eder.

Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek

Rüyada kaktüs çiçeği görmek, rüya sahibinin çevresinde ona gülen insanların olduğuna işaret eder. Yüzüne gülen ancak arkasından iş çevirme insanları ifade eder. Bu nedenle rüya sahibinin bu insanlara dikkat etmesi gerektiğini, bu insanları bularak hayatından çıkarması gerektiğine yorulur.

Rüyada Kaktüs Meyvesi Yemek

Rüyada kaktüs meyvesi yemek, rüyayı gören kişinin kavga ettiği bir kimse ile barışacağına delalet eder. Sulh imzalanacağına, uzun süreliğine silahların kaldırılacağına ve düşmanlıkların biteceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin hanesinde barış ve huzur olacağına tabir edilir.

Rüyada Dikensiz Kaktüs Görmek

Rüyada dikensiz kaktüs görmek, rüyayı gören kişinin hayatında ona zarar vermek isteyen kişiler olduğuna işaret eder. Ancak bu zarar basit bir kıskançlıktan öteye gidemez ve rüya sahibine hiçbir zararı dokunamaz diye işarettir. (Bkz. Dikenli Ot)

Rüyada Kaktüs Bahçesi Görmek

Rüyada kaktüs bahçesi görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarının sayısına yorulur. Kaç adet kaktüs görülüyor ise düşman sayısını da o görüntü ifade eder. Kaktüs çok ise çok düşmana, kaktüs az ise az düşmana tabir edilir. Hane içi, akraba arası, iş yerinde çekemeyen kişiler olduğuna işaret eder.

Rüyada Kaktüs Diktiğini Görmek

Rüyada kaktüs diktiğini görmek, rüya sahibinin yeni bir düşman edindiğine işaret eder. Bu konuda dikkatli olmasına ve bu kıskanç düşmanı anında bulması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kaktüs Satın Almak

Rüyada kaktüs satın almak, rüyayı gören kişinin hayatında birtakım köklü değişiklikler yapmak istediğine delalettir. Bu yeni bir arkadaş edinmeye, yeni bir işe, yeni bir yere taşınmaya işaret eder.

Rüyada Eline Kaktüs Almak

Rüyada eline kaktüs almak, hayırlı olmayan rüyayı ifade eder. Kaktüsün dikeni ne kadar büyükse, rüyanın olumsuzluğu da o kadar fazladır diye işarettir. Rüya sahibinin dikkatli olmasına delalet eder. Hayatında onu çekemeyen bir akrabaya, hayatında en yakınında duran kıskanç bir düşmana delalet eder. Bazen güç bir iş hayatı olarak da delalettir. Olumsuzluklar ve sıkıntılar ile dolu bir iş hayatına, yeni bir işe, güç bir işe, altından kalkamayacak derecede zor bir iş hayatına işaret eder. (Bkz. Çiçek Tohumları)

Kaktüs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir