Rüyada Jilet Görmek

Bakınız; Tıraş Olmak

Rüyada jilet görmek, uzun zamandan beri sürüncemede olan bir işin iyi sonla biteceğine işaret eder. Temiz ve parlak jilet güç anlamına gelir. Yalnız kan çıkarsa rüya yorumlanmaz.

Rüyada jilet görmek iyi değildir. Jilet kesici bir alet olduğundan ümitsizliğe ve başarısızlığa delildir. Bazen de sünneti seniyyeyi terke işaret eder. Bazi tabirciler, jilet sağlık ve mutluluktur, demişlerdir.

Rüyada temiz, yeni, parlak jilet görmek güç anlamına gelir. Elinde böyle jilet olduğunu gören insan, başkalarından daha üstün bir duruma gelir ve kıskanılır. Fakat jilet paslı ve körse insan başarıya ulaşacağını düşünerek kendini aldatmaktadır.

Rüyada paslı jilet görmek, rüya sahibi için kolay görünen bir işin önüne bazı zorlukların çıkacağına yorulur. Rüyada paslı jilet görmek, bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya tabircisi, bu rüyayı gören kişinin umutsuzluğa düşecek anlamına gelir demektedir. Uyarı niteliği taşıyan bu rüyanın dikkate alınması ve zorluklar karşısında pes edilmemesi anlamına gelmektedir.

Jilet

“Rüyada Jilet Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda aynanın karşısına geçmiş yüzümde mutlu bir gülümseme ile kendi saçlarımı kazıyordum. Cevabiniz için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir