Rüyada Amel Defteri Görmek

Rüyada amel defteri görmek, insanlar için meydana gelecek olan önemli gelişmelere ve adaletin egemen olmasına delalettir.

Rüyada amel defterlerinin dağıtılarak kendi defterinin sağ eline verildiğini görmek kurtuluşa; amel defterinin sol eline verildiğini görmek ise günah işleneceğine delalettir.

Rüyada amel defteri görmek ne anlama gelir, kişinin yaptığı tüm iyilik ve kötülükleri kaydeden görevli meleklerin olduğuna işaret eder.

Rüyada amel defteri görmek ne demek, haklı ile haksızı ayırt eden adil kimselerin karşınıza çıkacağına işaret eder.

Amel Defteri

“Rüyada Amel Defteri Görmek” için bir yorum

  1. Size gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. Rüyamda oğlum ölü gibi sarılıydı bana açıp bakmamı soyluyorlardı ben hem korkuyordum hem de çok ağlıyordum. Daha sonra yüksek bir yerde dumanın içinden biri bana sesleniyordu ve bana sürekli “Telefonunu aç sana söylüyorum” diyordu. Ben telefonu kulağıma götürdüğüm de bana “Senin amel defterindeki iyilik bir tırnak kadardır. Defteri kapatacağız” gibi bir şeyler söylüyordu. O an beyaz, büyük bir defter de gördüğümü hissediyordum… Sürekli oğlumu rüyamda görüyorum ayrıca rüyamda cehennem ateşini de gördüm lütfen bu rüyamı yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir