Rüyada Acı çekmek Görmek

Rüyada vücudun acıdığını görmek, rüya sahibinin yeni bir işe başlayacağına,
Başının ağardığını görmek kişinin özel meselelerini başkasına anlatma alışkanlığından vazgeçmesine,
Dişinin ağrıdığını görmek, kişinin isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder.
Rüyanızda acı bir şey tatmak tatlı bir söz işiteceğinize yorumlanır.

Acı çekmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Acı çekmek Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda Karnıma ok gibi saplanmış bir şey vardı. Çok acı çekiyordum, sanki gerçek gibiydi. Yalvarıyordum ama acı devam ediyordu. Anlamı var mıdır, bu rüyanın?

  2. Rüyamda kendime yemek hazırlarken tam yemek yiyecektim kulağımın üstünde bir şey beni ısırıyordu arı gibi bir şey, ben göremiyordum. O habire yiyor, çok acı çekiyordum. Evdekilere “Çıkarın şunu, beynime doğru ilerliyor!” diyordum. Kimse yanaşmadı “Hastaneye götürelim, biz çıkartamayız” deyip korktular. Sonra sırtıma geçti uçarak arı gibi bir şeydi, sırtımı delmeye baslarken uyandım ve buraya yazdım. Çok acı çektim rüyamda anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir