Rüyada Acı /Ağrı Görmek

Ayrıca bkz: Acı Çekmek, Ağrı Çekmek, Vücut ağrısı

Rüyada bir insanın herhangi bir yerinin acıdığını görmesi, yeni bir işe teşebbüs edeceğine; acıyan yerinin tedavisi için ilaç aldığını görmesi, hatırı sayılır bir kişiden yardım göreceğine işarettir.

Acıyan Yerde Çıban ya da Yara Görmek

Rüya sahibinin acıyan yerinde bir çıban veya yara varsa kısmete; yarayı ameliyat ettirdiğini görmesi, kısa zamanda zengin olacağına delâlet eder.

Dişinin Ağrıdığını Görmek

Rüyada dişinin ağrıdığını gören kimsenin çok kısa zamanda sevindirici bir mektup alacağına; kulağının ağrıdığını görmesi ise, bir arzusunun gerçekleşeceğine işarettir.

Acı /Ağrı

“Rüyada Acı /Ağrı Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamı yazsam olur mu? Akşam iki küçük çocuklarımla mutfaktayım. Beyaz kapım var, ortası camlı. Eşim yan odada yatakta uzanmış, çocuklarla benim yatak odasına gelmemi bekliyor. Oğlum 2,5, kızım 1 yaşında. Oğlum keskin bıçaklarla oynamak istiyor. 3 keskin bıçağı buzdolabına sakladım ki bulamaz diye. Birden içime bir his geliyor kötü bir şey olacak gibi. Mutfağın kapısına dayandım büyük, keskin bıçak ile çocuklarımı arkama aldım korumak amaçlı. Burada patlama oluştu mutfak kapının önünde ve ben mutfağın diğer tarafına uçtum o patlamada. Elektrikleri kesti her kimse, kapkaranlıktı. Bomba patlaması gibi kulaklarım çınladı, kapıya doğru baktım. Tabancalı biri, yatak odasına kocamı öldürmeye gitti. İkinci kişi kapıda karşımda durdu. Karanlık olduğundan kim tanıyamadım uzun saçlı, şapkalıydı. Yüzünü karanlıkta göremedim. Silah tutu bana. Ben bıçağı fırlattım ona ama onu kurşunu beni öldürdü. Uyandım. Fırlattım bıçak ayağına kadar geldi ama hiçbir şekilde yaralamadı. Rüyamın manası ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir