Rüyada Altınoluk Görmek

Ayrıca Bakınız; Oluk

Rüyada kendisini Kabe’nin altın oluğunun altında gören kimse, Allah’ın rahmetine kavuşmak için harcadığı çabaları artırması gerekir. Bir kimsenin rüyada altından bir oluk görmesi bu kişinin rızkının açılacağı anlamına ve gelen yerden paranın ziyadesiyle geleceğine işaret eder. 

Rüyada altınoluktan berrak bir su aktığını görmek ve civardakilerin de bu bereketten yararlandığını görmek kendinde ve yakınlarında maddi olarak bir yükselme bir ferahlama olacağı anlamına gelir.

Rüyada altınoluktan fena pis bir su aktığını görmek bugüne kadar severek yaptığı ve güzel paralar kazandığı bir işte bir süre sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. 

Rüyada altınoluktan bir kan aktığını görmek sağlıklı olduğunu düşündüğünüz bir yerinizde bir hastalık olacağı anlamına gelir. Rüyada altınoluktan su içtiğini görmek mutlu ve huzurlu başlayacağı bir işin iyi sonuçlanacağı anlamına gelir. 

Rüyada altınoluk başında su içmeyen bir kalabalık görmek hayırlı ve bereketli bir iş için insanların bir araya geleceği anlamına gelir. Rüyada altınoluk başında yalnız bir çocuk görmek çocuğunuzun geleceğinin parlak olacağına işaret eder.

Altınoluk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir