Rüyada Hortum Görmek

Kişi rüyasında bir hortumdan su fışkırdığını görürse hayırlı bir gelir sahibi olur.

Rüyada su hortumu görmek kazanca yorumla-nir. Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde ka-zançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal veya para geçecegine veya bir mirasa konacagina delalet eder. Yangin hortu-mu görmek, kiskançliga işarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir halde görmek; kazancinin azalacagina yorum-lanir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada hortum görmek, içinden su akiyorsa kazançli bir yatirim yapmaya işaret eder. Susuz hortum, kazancin eksilmesine işarettir. Hortumlu bahçe sulamak, ailenizin geçimini bollastirmaya işaret eder.

Hortum

“Rüyada Hortum Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Selam rüyamda büyükçe bir hortum bizi içine alarak üstümüzden geçti. Hortumu gördüğümde ayet okudum ve bize zarar vermeden üstümüzden geçti. Ne anlama geliyor acaba?

  2. Rüyamda bir ölü yıkayıcısı kefen almak için büyükçe ince bir hortumla boyumun ölçüsünü aldı. Daha temizliğimi yapmadım. Çamaşırlarımı temiz giyineyim de öyle giyineyim dememe rağmen ölçümü almaya devam etti. Yalnız ölü yıkayıcısı da erkek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir