Rüyada Akıl Hastası Görmek

Rüyada akıl hastası olduğunu görmek bekarsa aşık olur, evli ve çocuğu varsa çocuklarına olan sevgisinin boyutunu görmüş olur.

Rüyada bir kişi bir şeye dokunup akıl hastası olduğunu görürse bu faiz yediğini ya da yiyeceğini gösterir. Rüyada akıl hastası olduğunu görmek aynı zamanda zenginlik ve feraha kavuşmak olarak da yorumlanır.

Ayrıca bakınız; Rüyada Deli Görmek, Akıl Hastanesi

Rüyada bir kadının akıl hastası olduğunu görmek o sene ucuzluk bolluk olacağına, aynı şekilde bir çocuğun akıl hastası olduğunu görmek de zenginliğin artacağına işarettir. Bir akıl hastasından bir şey aldığınızı veya onun size bir şey verdiğini görmek kısmet ile tabir olunur.

Rüyada kendi çocuğunun akıl hastası olduğunu görmek çocuğunun iyi bir eğitim hayatı olacağına ya da derslerini düzelteceğine işaret eder.

Rüyada akıl hastası olarak gördüğünüz kişi tanımadığınız biriyse işinin ehli bir insanla karşılaşacaksınız demektir.

Rüyada aileden olmayan ama tanıdığınız bir kişi akıl hastası ise ibret alacağınız bir olayla karşılaşacaksınız demektir. Rüyada akıl hastası olduğunu gören kimse aldığı bir kararda doğru bir sonuca ulaşır ve etrafındakilerce takdir görür.

Rüyada akıl hastanesinde birçok akıl hastası görünüyorsa bulunduğumuz işte etrafımızda işinin ehli olan kişiler var demektir.

 Akıl Hastası

“Rüyada Akıl Hastası Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda böğürtlen toplayıp yiyordum. Eskiden tanıdığım biri bana şizofren derecesinde aşık olmuş ondan kaçıyorum ama sürekli farklı kılıklarda karşıma çıkıp bana bir şeyler veriyor.

  2. Rüyamda evin anahtarını arıyorum ve apartmanın alt katlarına doğru iniyorum kapıcının evine gitmek için. Daha önce de gördüğüm bambaşka bir apartman alt katında buluyorum kendimi. Polis aramaya başlıyorum kapıda kaldım diye. O arada ortalık kalabalıklaşıyor, bir anda daha farklı bir yer oluyor ve hırsızlar basıyor orayı. Para ve değerli eşya arıyorlar. Ellerinde silah, tehdit ediyorlar. Hatta birkaç el ateş edince yere yatıyorum. Beni de sorguluyorlar. Bir süre sonra hepsinin akıl hastası olduğu ortaya çıkıyor. Birinin annesi mesaj atınca çocuklaşıp ağlamaya başlıyorlar. O arada tedavi sürecinde olduklarını öğreniyorum. Hastaneden kaçmışlar. Bir anda camdan dışarı bakıyorum lobotomi yapılmış bir adam ağlıyor. Adamın kaşlarını da kesmişler. Böyle bir rüyaydı yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Rüyamda kardeşimin akıl hastasına düştüğünü gördüm rüyada annem çok üzüldü. Hastaneye test yapmaya götürüyorduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir