Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Kişinin rüyasında akıl hastanesi görmesi, yakın zamanda bu kişinin hamama gideceğine işarettir. Çünkü hamamlar cin ve şeytanların avret mahallinin açıldığı ve çirkin işlerin meydana geldiği yerlerdir.

Bazen de rüyada akıl hastanesi görmek, çocuğunuzu okula yollayacağınıza delalet eder. Yine akıl hastanesi görmek; oyun yerlerine, karmakarışık seslere, batıl ve manasız sözlere, eldeki paranın uçup gitmesine delalet eder.

Ayrıca bkz: Akıl Hastası

Fakir bir kimsenin rüyasında akıl hastanesi görmesi, erişeceği nimete, rahatlığa ve insanlardan artık bir şey istememesine delalet eder.

Rüya esnasında bir ölü akıl hastanesinde görülse, o ölünün cehennemde olduğuna delalet eder. Çünkü akıl hastanesi zincir ve pranga bulunan bir yerdir.

Bir kimse rüyada kendisini hastalarla beraber akıl hastanesinde görürse, bu rüya o kişinin hapsedilmesine, kişi rüyasında delilerle bir arada olduğunu görürse, gören kimse, suçlu ve canilerle beraber hapse atılmasına işaret eder.

Bu rüyayı gören kişinin sağlığı yerindeyse, hastalanır; hastaysa, hastalığı uzar. Yahut yabancı bir yerde ya da şehit olarak ölür.

Akıl Hastanesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir