Rüyada Elektrik Görmek

Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Büyük bir güç olarak yorumlanır yani bir şeyden pozitif elektrik alıyorsanız, o iş sizin yararınıza olacak şeklinde yorumlanır

Ayrıca bkz: Elektrik Lambası, Elektrikçi, Cereyan Görmek

Rüyada elektriğe kapılan, çarpılan birini görmek, her seferinde inandığınız, kendinizi inanmaktan alıkoyamadığınız birine işaret eder.

Rüyada evde elektriğin kesilmesi, canınızı sıkan bir işi yapmamak için bahaneler yaratacağınıza ve ne kadar kaçsanız da sonunda o işi yapmak zorunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada şehrin elektriksiz kalması, çıkmasını beklediğiniz bir kriz ile ilgili endişe ve kaygı içerisinde olduğunuzun ve olaylara pozitif bakamadığınızın göstergesidir.

Rüyada elektrik teli görmek, uzun yolculuklara çıkmak istediğinizin ancak kuşlar gibi uzun yolculuklara çıkmaya takatinizin olmadığının göstergesidir.

Rüyada elektriğe hükmettiğini gören kimse kendisini maddi, manevi ve bilgi anlamında güçlendirir ve düşmanlarının ya da rakiplerinin karşısında kaygı duyulacak birisi haline gelir. 

Elektrik

“Rüyada Elektrik Görmek” üzerine 7 yorum

    1. Elektrikle alakası yok rüyanın, motoru kullanabiliyorsan kendine hakim olacağını gösterir bir karar bir olay anında.

  1. Rüyamda beni elektrik çarpıyordu ve ben o elektriği büküyordum ve böylece bana elektrik gelmiyordu.

  2. Kendi arabamla giderken arabamın anteni elektrik teline takılıyor ve ben farkında olmadan tel esneyerek yola devam ediyorum. Çarşıda kalabalık yerden gidiyorum. Oradaki sanki çarşı esnafı genelde genç erkeklerin sesini duyuyorum “Abla sen böyle garaja kadar gidersin.” Duruyorum, hiçbir zarar olmadan tekrar yoluma devam ediyorum.

  3. Rüyamda ben elektrik yüklüydüm. Elektrikli aletleri hareket ettirebiliyordum. Bu rüya nasıl yorumlanır?

  4. Elektrik sigortası panel patlıyor dışarıya kıvılcımlar atıyor. Sigortayı telle sarıp yerine takıyorum ve elektrikler geri geliyor. Elektrik panelini bozan eşimin sevgilisi ve çok korkuyor. Sigortadan çıkan kıvılcımlar bayana zarar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir