Rüyada Efsane Görmek

Ayrıca bkz: Denizkızı

Rüyada kendinizi hangi efsanenin içinde gördüyseniz, onun gibi bir efsanenin bir parçası olmayı gönülden istediğiniz anlamına gelir. Ancak Ferhat ve Şirin, Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem, Romeo ve Juliet gibi birbirine kavuşamayan çiftlerin olduğu bir efsanenin içinde gördüyseniz kendinizi yakın zamanda başınıza bu tarz zorlu bir gönül ilişkisi gelecektir.

Rüyada size efsaneleri anlatan bir ihtiyar gördüyseniz ve bundan kıssadan hisse çıkarmanızı bekliyorlarsa büyüklerinizi dinlemeniz gereken bir döneme gireceksiniz şeklinde rüya yorumu yapılır.

Rüyada efsanelerin yazılı olduğu eski kitaplarla dolu bir oda ya da kitaplık gördüyseniz hayat konusundaki ilminiz ve irfanınız artacak bir üst noktadan hayata bakacaksınız demektir.

Rüyada birine daha önce hiç duymadığınız bir efsane anlattığınızı gördüyseniz bir büyük ve güzel bir deneyim yaşayacaksınız sonucunda üzüntü de mutluluk da olsa kendinize güzel dersler çıkararak hayata daha olgun bir şekilde devam edeceğinize işarettir.

Rüyada hangi efsane karakterine büründüyseniz o karakterin özellikleri ile hareket edeceğiniz veya sizden o şekilde davranmanızın beklendiği bir döneme gireceksiniz şeklinde yorumlanır.

Efsane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir