Rüyada Efsane Görmek

Rüyada kendinizi hangi efsanenin içinde gördüyseniz, onun gibi bir efsanenin bir parçası olmayı gönülden istediğiniz anlamına gelir. Ancak Ferhat ve Şirin, Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem, Romeo ve Julyet gibi birbirine kavuşamayan çiftlerin olduğu bir efsanenin içinde gördüyseniz kendinizi yakın zamanda başınıza bu tarz zorlu bir gönül ilişkisi gelecektir.

Rüyada size efsaneleri anlatan bir yaşlı gördüyseniz ve bundan kıssadan hisse çıkarmanızı bekliyorlarsa büyüklerinizi dinlemeniz gereken bir döneme gireceksiniz şeklinde rüya yorumu yapılır.

Efsanelerin yazılı olduğu eski kitaplarla dolu bir odaya ya da kitaplığa girdiyseniz hayat konusundaki ilminiz ve irfanınız artacak bir üst noktadan hayata bakacaksınız demektir.

Birine daha önce hiç duymadığınız bir efsane anlattığınızı gördüyseniz bir büyük ve güzel bir deneyim yaşayacaksınız sonucunda üzüntü de mutluluk da olsa kendinize güzel dersler çıkararak hayata daha olgun bir şekilde devam edeceğinize işarettir.

Hangi efsane karakterine büründüyseniz o karakterin özellikleri ile hareket edeceğiniz veya sizden o şekilde davranmanızın beklendiği bir döneme gireceksiniz şeklinde yorumlanır.

Efsane kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir