Rüyada Edebiyat Görmek

Rüyada edebiyatla uğraşırken kendini görmek, rüyayı görenin ince ruhlu ve hassas yaratılışlı bir kişi olduğuna ve işlerinde başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada şiir yazdığını görmek ince ruhlu biri olduğunuza; bir başkasının yazdığı şiiri size okuduğunu görmek, o kişiye karşı olan bağlılığına; karşı cinsten birinin şiir okuduğunu görmek, evlilik veya dostlukla tabir edilir.

Rüyada roman yazdığını veya bir roman okuduğunu görmek, biriyle tanışıp evleneceğinize veya onunla yakın bir akrabalık kuracağınıza delalet eder. Rüyanızda edebiyatçılarla dostluk kurarak edebiyat ile uğraştığınızı, roman, hikaye veya şiir gibi edebi yazılar yazdığınızı görmek, his aleminizde yeni bir gelişmenin başladığına, yakında bir aşk macerası geçireceğinize delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada edebiyat ile uğraştığını roman, hikaye veya şiir gibi edebi yazılar yazdığını görmek, his aleminizde yeni bir gelişmenin başladığına işarettir.

Rüyada edebiyat öğretmeni olduğunuzu görmek insanların hayatında bir güzellik oluşturarak onları mutlu edeceksiniz şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada edebi eserlerin olduğu bir kütüphane oluşturmak sanata olan ilginizin ve alakanızın artacağına işarettir.

Edebiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir