Rüyada Ecel Görmek

Ayrıca bakınız; Rüyada Ölüm Görmek.

Rüyada kişinin kendi ecelini görmesi kişinin ömrü uzun olacak ve yaşamı anlam kazanacak şeklinde yorumlanır.

Ecelin geldiğini ve ölümü seçtiğinizi görmenin rüya tabiri sıkıntılı bir dönemden geçtiğiniz ancak kendinizi bilerek ve olanları olduğu gibi kabullenerek bunların üstesinden geleceksiniz şeklindedir.

Rüyada ölüm meleği hakkında konuştuğunuzu gördüyseniz ve kimin eceli hakkında konuşulduğunu anlamadıysanız yakınlarınızdan ömrünün kısa olmasını beklediğiniz birinin ömrünün uzayacağı şeklide rüya yorumu yapılır.

Rüyada ecelinizin tarihini gördüyseniz ölümle ilgili düşünce ve korkularınızın bu sıralar yoğunlaştığına işaret eder.

Rüyada yaşlı birine ecelin geldiğinin görünmesi o kişinin ecelinin yakın olduğunun bir işareti olabilir ancak bu kişi anneniz babanız gibi çok yakın biri ise onların ölümünden endişe düşündüğünüzün bir tür suçluluk duygusu ile onlara zaman ayırmadığınız göstergesidir. Hayattayken sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanızda fayda vardır.

Ecel

“Rüyada Ecel Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda ecel adında bir köpek gördüm ve bana saldırıp kolumu ısırdı. Hemen uyandım ve kolum gerçekten ısırılmış gibi acıyordu. Tabiri ne olabilir acaba?

  2. Rüyamda kendi ölümümü gördüm, aslında ölmüşüm ama gelip beni ecel alsın diyorum anneme arkamdan okuması gereken duaları söylüyorum. Bunun üzerine annem korkuyorsan gelip seni dayın alsın diyor ki dayım 4 sene önce vefat etti. Dayım gelip omzuma dokunup “hadi gidelim” derken uyandım. Tabiri nedir? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  3. Rüyamda hastaymışım hatta kafamın tepe kısmı delinmiş iltihaplıymış. Yetmiyormuş gibi vucudum çürümüş. Öleceğimi biliyorum ama acı içinde ölmek istemiyordum korkudan yaşam istiyorum diyormuşum. Beynim hasarlı oldugu içinde konuşamiyormuşum. Ecelim gelmiş simsiyah giyinmiş biri parmağını kafamın iltihaplı yarasına sokup canımı almak istemiş ama çok acıdığı için yarayı 2 elimlen kapatıp yapma yaşamak istiyorum 1 gün daha diye yalvardım ve sesime uyandım. Ama çok korktum ölümden korkmuyorum illaki Allah verdiğini geri alacak ama korktuğum tek şey acı içinde ölmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir