Rüyada Ebucehil karpuzu Görmek

Diğer adı acıhıyar, acıdüvelek, yabanhıyarı, eşekhıyarı veya acı kavun olan ebucehil karpuzunu rüyada görmek üzüntü ve kedere; korkak, çığırtkan ve kötü huylu kimseye delalet eder.

Rüyada bu karpuzdan yemek korktuğunuzun başınıza geleceğine ve yaşayacağınız olaylar yüzünden ağzınızın tadının kaçacağı şeklinde rüya yorumu yapılır.

Rüyada ebucehil karpuzu ile basur tedavisi yaptığınızı gördüyseniz yaralarınızın iyileşmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada ebucehil karpuzu ile sinüziti dikkatli bir şekilde tedavi ettiğinizi gördüyseniz ilacın faydasını göreceksiniz şeklinde yorumlanır

Ebucehil karpuzu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir