Rüyada Dilek Görmek

Rüyasında içinden gelerek bir dilekte bulunan kişinin istediği olacak demektir. Hele de kutsal yerlerde bir dilekte bulunuyorsa çok daha iyidir.

Mutluluk habercisidir.

“Rüyada Dilek Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda melek insan şeklinde çok güzel görünüyordu. Bana defter uzattı ve 3 dilek yazdırdı. “Senin için geldim” dedi. Benim doğum güne.

  2. Rüyamda iki yıldızın kaydığını gördüm, ikisinde de dilek tuttum. Gökyüzü karanlıktı ve çok yıldız vardı. Birinci dileğim erkek bir evlat diledim, diğerini hatırlamıyorum. Saygılarımla.

  3. Yıldızların ve ayın kaydığını görüyorum. Bir kişi de bana “Hemen dilek tut” diyor. Ben de çok zengin olmak istediğimi söylüyorum.

  4. Rüyamda cami gördüm öyle güzel ki, o cami her bakışımda her baktığım katta ışık yanıyordu. İlginç olan şey, üst katta ışık yandı ve orda sanki birini gördüm, ışık gibi parlıyor ve o kişi bana gülümsemeye başladı. O sırada içindeki ses bana söylüyor “Dilek Tut Dilek Tut” ve ben dilek tuttum. Normal hayatımda istediğim bir şey. Dilek tutuğumda üst katta o ışık gibi parlayan kişi bana kafa sallamaya başladı sanki dileğin kabul olacak. Ben de sevindim. Çok mutluydum ve o yerden ayrıldım.

  5. Aynı rüyayı iki kere görüyorum. İlk defa karanlık gece ama gökyüzü yıldızlar dolu. Aniden büyük yıldız kayarak bana taraf geldi. Ve dilek tuttum gökyüzünde yıldızlardan yazı yazıldı. İkinci defa da yine büyük parlak yıldız kayarak geldi ve aynı dileği tuttum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir