Rüyada Çöpçü Görmek

(Ayrıca Bakınız; Çöplük, Çöp, Toz)

Rüyada çöpçü görmek yoksul için hayra, zengin için dağınıklığa işarettir. Çöpçü bazen insanların günahtan arınmasına vesile olan kişi yahut onun yapacağı tövbeye delalet eder.

Rüyada çöpçü olmak genç bir erkek için işinde yükselmeye, orta yaş bir erkek için işlerin bir süre kötü gideceğine işarettir. Bekar bir kadın için zengin ama iyi olmayan biri ile evlenebileceğine; evli bir kadın için evlilik dışı kötü bir ilişkiye girebileceğine işarettir.

Rüyada çöpçü olduğunu görmek genç bir erkek için iş yaşamında yükselmeye, orta yaş bir erkek için iş yaşamında biraz sıkıntı olacağının işaretidir. Evli bir kadın için gayrimeşru ilişkiye yorulur. Bekar bir kadın için varlıklı biriyle mutsuz bir evlilik anlamındadır.

Rüyasında çöpçü gören kimse en ummadığı anda sıkıntılarından sıyrılır. Çöpçü görmek hayırlıdır. Rüyasında çöpçü olup evlerden veya sokaklardan çöp topladığını gören, büyük bir mevkiye ulaşır veya evlatlarından hayır görür.

Rüyada bir çöplükte çöpleri seçerek bir çuvala doldurduğunu görmek, mesleğinde daha bilgili bir kişi olmak için bir meslek kursuna devam ettiğine delildir.

Rüyada bir çöp kamyonunu kullandığını gören, bir meslek kursunda öğretmenlik yapar veya bulunduğu işte amir, müdür, ustabaşı mevkilerine geçer. Çöpler arasında kiymetli bir şey aradığını görmek, amirlerinin kendisinden veya yaptığı işinden memnun olduklarına işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada çöpçüyü görmek, fakir için hayırdır. Zenginler için bu rüya iyi değildir. Bazen de çöpçüyü görmek, rüya sahibinin hanım veya hizmetçisinin gebeliğine veya zenginliğine ya da sermayenin çoğalmasına işarettir.

Çöpçü

“Rüyada Çöpçü Görmek” için bir yorum

  1. Bir arkadaşım rüyasında beni çöpçü olarak görmüş. Bana “Sen ne yapıyorsun?” demiş. Ben de “Temizlik yapıyorum” demişim. “Sen bizim orda çalışmıyor musun?” demiş. Bende “Ne fark eder orda da temizlik yapıyorum burada da yapıyorum” demişim. Açıklar mısınız rüyamı? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir