Rüyada Çıban Görmek

Ayrıca bkz: Parmak Çıbanı, Çıban Çıkarmak

Rüyada herhangi bir yerinizde bir çıban çıktığını görmeniz, eğer çıban henüz baş vermemiş ve ağrılı ise, önemli olmayan bir üzüntüye uğrayacağınıza; eğer delinmiş ve içinden kan ya da cerahat akıyorsa, dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada kişinin vücudunda bulunan bir yaradan cerahat aktığını görmek, ele geçecek mala veya paraya delalet eder.

Rüyada çıban görmek, başkasının sözünü kendi sözü imiş gibi aktarmaya ve dedikoduya alamettir. Bir çocuğun başında meydana gelen çıbanı görmek, temizliğe ve o çocuğun sünnet edileceğine delalet eder.

Rüyada çıban sıkmak ve içinden irin çıktığını sonra da çıbanın iyileştiğini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza, rüyayı gören hasta için ise şifaya kavuşacağına işaret eder.

Çıban

“Rüyada Çıban Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda oğlumun ve benim bacaklarımda sivilce veya çıbana benzer yaralar gördüm. İçinden dışkı çıkıyor. Oğlumunkileri biraz temizledim ama kendiminkileri biraz sıktım ama baş vermedi, çıkaramadım. O sırada uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda oğlumun sırtında çıban seklinde iri bir yara gibi sivilce tarzında bir şey vardı. Sıkmaya çalıştım içinden irin aktı sonra beyaz renkte katı şekilde irin gelmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir