Rüyada Çarşı Görmek

Rüyada görülen çarşı ve pazar mescide delalet eder.
Rüyada çarşı ve pazar görmek şu şekillerde tabir olunur:
a) Hac ibadeti,
b) Allah yolunda cihat ve gaza,
c) Zillet,
d) Fayda,
e) Muharebe
f) Fitne,
g) İmtihan ve maişet,
h) İş veya kesat.
Rüyada bir pazarda alışveriş ile meşgul olduğunu görmek, Allah yolunda cihata delalet eder.
Rüyada çarşıyı insanlarla dolu ve her aranılanın bulunduğu bir halde görmek, eldeki malı satmaya ve çok büyük kazanca delalet eder.
Bir çarşıya bir şey getirip satmak istediği halde satamadığını görmek, hayra veya mezellet (alçaklık) husulüne delalet eder.
Rüyada çarşılar, pazarlar, dükkanlar görmek, fayda ve rızıklara, giyilecek elbiselere, hastalıklardan şifa bulmaya delalet eder.
Rüyada kitapçılar çarşısını görmek, hidayet ve tövbe etmeye, şer ve kötülükle mücahede etmeye delalettir.
Rüyada kuyumcular çarşısını görmek, ferahlık ve zinetlere, evlatlara ve menfaate delalet eder.
Rüyada zeytin, tereyağı ve bal çarşısını görmek; arzu ve şehvetlerin harekete gelmesine ve hastalıklardan afiyet bulmaya işarettir.
Bir kimsenin rüyasında eczacılar çarşısını görmesi, sevinç verici haberlere, kıymetli eşe ve evlatlara delalet eder.
Sarraflar çarşısını görmek, nesir ve şiir sebebiyle ilme, sözü düzeltmeye ve fakirlikten sonra zenginlik yaşamaya delalet eder.
Bir kimsenin rüyada bakırcılar çarşısını görmesi, şer ve sıkıntılara, baş ağrısına, bekar bireyler için evlenmeye, evlat sahibi olmaya ve sevince işarettir.
Rüyada silahçılar çarşısını görmek ise, münakaşaya ve düşmana karşı zafer elde etmeye delalet eder.
Rüyada yüncüler çarşısını görmek, fayda, rızık ve mirastan elde edilecek mala delalet eder.
Pamuk satanların olduğu yeri görmek ise, eldeki malın artmasına, rızka ve batıldan hakkın meydana gelmesine alamettir.

Çarşı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir