Rüyada Ağabey Görmek

Bakınız; Kardeş.

Rüyada ağabey görmek hayra yorumlanır. Rüyanızda ağabey görmek; çok yakında müjdeli bir haber alacağınıza, umulmadık bir yerden yardım göreceğinize, hayatınız boyunca kimseye ihtiyaç duymadan maddi ihtiyaçlarınızı karşılayacağınıza işarettir.

Rüyada ağabey görmek ne anlama gelir, yardıma ihtiyaç duymadan her anlamda rahatlıkla yaşayacağınıza ve maddi sıkıntı çekmeyeceğinize işarettir.

Rüya esnasında erkek kardeş görmek, emniyet ve güven içinde olacağınıza işarettir. Sizi koruyacak bir büyüğün varlığını düşünmek ve onu rüyanızda görmek, mutlu ve güvenli bir hayat sürdüreceğinize delalet eder.

Rüyada ağabeyin kaza yapması, sizin onun için endişelendiğinizin, işlerinin veya ailevi durumunun iyi gitmediğine dair sezgilerinizin olduğunun işaretidir. Onun nasıl olduğunu öğrenmeli ve size destek olduğu gibi sizin de ona destek olmanız gerekir.

Ağabey

“Rüyada Ağabey Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyada bir adam gördüm, sanki benim ağabeyim ama benzemiyor, çok yakışıklı birisi. Bu adam benimle evlenmek istedi ama ben şok oldum ve ona dedim “Mümkün değil çünkü sen benim ağabeyimsin”

  2. Allah hayırlara vesile kılsın inşallah. Rüyamda 4 yıl önce vefat etmiş olan ağabeyimi gördüm. Sarhoştu beyaz bir yatakta yatıyordu. Sanki benim hanım ve ben de aynı odada imişiz gibi. Ben ona güvendiğimi belirterek sarıldım. Ağladım belli etmeden. Hayırdır inşallah. Bununla ilgili bir yorum iletirseniz sevinirim.

  3. Rüyamda kendimi 4 duvar arasında buldum tek kişilik 1 odadayım, odanın içinde bataklık var ve içinde de otlar var tek çıkış yeri var havalandırma deliği şeklinde. Kendimi bataklığın içinde buldum ayaklarımı ve ellerimi duvarlara dayanarak yukarı çektim o şekilde öyle durdum ve heryerimde kertenkele var, beni ısırıyorlar. Ben de tek elimle onları vücudumda çıkartmaya çalışıyorum canım yanıyor ve o havalandırma deliğinde abimi gördüm bir anda. Ona “Abi yardım et” diyorum ağlayarak ve o hiçbir şey yapmıyor sadece bakıyor. Bataklığın içinde bir tane de kunduz oda bana otların arasında telaşla bana yardım etmeye çalışıyor. Yorumunuzu bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir