Rüyada Cuma Görmek

Ayrıca bkz: Cuma Namazı, Cumartesi

Cuma, müminlerin bayramı ve günlerin efendisidir.

Rüyada cuma gününü görmek, pek güzel ve iyidir. Cenâb-ı Hak, o kişinin dağınık işlerini toplar, halini çetinlikten kolaylığa çevirir.

Rüyada cuma namazı kıldığını görmek, izzet ve kerametle tabir olunur.

Rüyasında cuma namazını kıldığını gören kimsenin bütün arzu ve istekleri yerine gelir ve Allahu Teâlâ onu ummadığı yerden rızıklandırır.

Rüyada cuma namazını görmek; üzüntü ve kederden kurtulmaya, neşe ve sevince erişmeye, bayram ve mevsimleri müşahedeye ve hacca gitmeye delalet eder.

Rüyada cuma gününde olduğunu ve cuma namazını kıldığını görmek, kişinin yakında gamdan kurtulacağına, sevdiği dostları ile bir araya geleceğine ve ihtiyaçlarının teminine delalet eder.

Rüyada bu günü görmek; sevinç ve mutluluğa, üzüntü ve kederden kurtulmaya ve müjdeli haberler almaya delalet eder.

Rüyada cuma gününü görmek dağınık ve perakende işinin Allah Teala tarafından toparlanmasına, iki yakasının bir araya gelmesine, çetinliklerin sona ermesine, durumunun yeniden düzelmesine işarettir.

Rüyada insanlar cuma namazındayken kendinin işinde gücünde ve dükkanında olduğunu görmek, yönetici ve memurlar için görevden alınmaya, diğerleri için nankörlük ve malın bereketsizliğine işaret eder.

Rüyada cuma günü cuma namazını kıldığını görmek, yücelik ve keramete nail olmaya, rızık talebinin gerçekleşmesine, arzu ve isteğinin yerine gelmesine delalet eder.

Cuma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir