Rüyada Ciğer Görmek

Ayrıca bkz: Ciğerci Görmek, Karaciğer, Akciğer

Rüyada ciğer yemek; hayatınızın kolaylaşacağına, kolay kazanılan mala, çocuk sahibi olmaya işarettir.

Rüyasında pişmiş ciğer yiyen kişi yoksulluk ve sıkıntı çekmez, evlatları tarafından sevilir, maddi ve manevi destek görür, hayırlı bir evlada sahip olur.

Rüyada ciğer görmenin üç ayrı tabiri vardır;

  1. Evlat ve mal,
  2. Samimi dost,
  3. İlim sahibi olmak.

Rüyada evinizden ciğer çıkardıklarını veya evinizde ciğer yaktıklarını görmek; hükümet tarafından malınıza veya bulduğunuz bir defineye el konulacağına veya alimseniz, öğrendiğiniz tüm ilimleri unutacağınıza işarettir.

Rüyada ciğer görmek ne anlama gelir, gizlenmiş malın varlığına işarettir. Bol miktarda pişmiş, kızarmış veya çiğ ciğer elde ettiğinizi görmek, define bulacağınıza işarettir.

Rüyada inek veya koyun ciğeri görmek, mal ve nimete işarettir.

Ciğer

“Rüyada Ciğer Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Rüyamda sokakta köpekler var ve ben korkuyorum fakat bir tanesi yerde kıvranıyor ve bana çok acı çektiğini ve öldüğünü söylüyor ardında yuvarlanınca vücudundaki açıklığı ve ciğerinin dışarı çıktığını görüyorum başka bir köpekte gelip o ciğerini yiyor, çok üzülüyor ve midem bulanıyor orayı terk ediyorum bu rüyamı açıklarsanız beni sevindirirsiniz

  2. Rüyamda ciğerli börek yapıyordum. Değişik bir tarif vermişler. Ben de bir merak yapmaya çalışıyordum. Acaba ne anlamı var?

  3. Yorum bekliyorum teşekkür. Rüyamda koyun ciğerini bir tahta üzerinde büyük parçalar halinde doğradım. 

  4. Rüyamda eşim organlarımı çıkarıp, onlara bakıp, tekrar yerine koyması, ne anlama gelir?

  5. Rüyamda eşimin ciğeri belindeydi, çok inceden görünüyordu. Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  6. Rüyamda, ciğeri kocaman tavada pişiriyoruz ve pişirirken yiyorum ama piştikten sonra az olmuş oluyor ve biz onu çocuklara ayırıyoruz. Acaba yorumunu yazabilir misiniz?

  7. Ciğerlerimin ağzimdan çıkıyordu. Birazını geri soktum kalanını komşumun  pişirdiğni gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir