Rüyada Cezaevi Görmek

Ayrıca bkz: Cani, Hükümlü, Avlu

Bir kimsenin rüyada tutuklanarak zindana girdiğini görmesi; iş sahasında başarılı olmaya, şan ve şerefe delalet eder.

Bazen de bu rüya yalnızlığa, fakirlikten sonra zenginliğe ve iyi akıbete işarettir.

Rüyada görülen cezaevi, sıkıntı anlamına gelir. Kişinin önünde sorunlar belireceğine işarettir.

Rüyada tutuklanarak cezaevine girdiğinizi görmek, yaptığınız bir işte başarılı olup, şan ve şeref kazanacağınıza işarettir.

Rüyada cezaevine girdiğini görmek rüyanın tam tersiyle yorumlanır. Rüyada cezaevine girdiğini gören kişi, özel hayatında başarılı olur, itibarı artar, şan ve şeref kazanır.

Cezaevi

“Rüyada Cezaevi Görmek” üzerine 9 yorum

  1. Selam ben rüyamda asker olup bir mahkumu cezaevine götürüyorduk ama cezaevi öyle bir yerdi ki tam yerin yedi kat aşağısındaydı. Mahkumla yanımda olan diğer şahıs önden hızlıca iniyorlardı. Merdivenden ve ben bir şeylere takıldım ve onları kaybettim koşmaya başladım yetiştim ama yetişene kadar korku dolu anlar yaşadım. Mahkumların hepsi çocuktu ve sanki cezaevinden daha kötü bir yerde bir işkence hane misali. Teşekkür ederim şimdiden.

  2. Ceza evinde olan babam ve amcamı gördüm. Amcamın çıktığını, babamın da mahkum olduğunu gördüm. Çok ağlıyordum. Ne anlama gelir? Teşekkür ederim.

  3. Ben de rüyamda akrabalarımdan bazılarını cezaevinde gördüm ve halamın kızını cezaevine götürdüm.

  4. Merhaba, rüyamda cezaevinde olan bir yakınımın tahliye olacağını avukatından duydum. Yakınımla telefonla da konuştum. Fakat bir türlü yüzünü rüyamda göremedim. Nedir yorumunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

  5. Bana bu yorumumun altına cevap yazarsanız sevinirim. Birkaç ay önce cezaevine giren biri rüyamda beni aradı ve avukat istediğini söyledi. “Bana inanmıyorlar” dedi. Ve sesinden de işkence görmüş gibiydi. Bunun açıklamasını derhal istiyorum, lütfen.

  6. Rüyamda bir arkadaşımla bir hocanın işini yapmışız. Hoca “Camide börek var. Gidin karnınızı doyurun” dedi. Gittik, 3 tepsi börek var ve biz sağdaki ve soldakini yedik, ortadaki başkasınındır diye. Sol ve sağdaki börek başkasınınmış bilmiyorduk, hoca demedi. Akşama doğru polisler geldi. Tam giderken bir yerde başka polisler aldı ve bir 10 dk. serbest olduk. Ailemden ablam ve diğer sınıf arkadaşım vardı. Sınıf arkadaşım baktı, ablam bakmadı sonra da ceza evine girdik. Rüya budur. Ne anlama geliyor?

  7. Rüyamda öldüğünü bildiğim bir bayanla evleniyordum yaşça benden çok büyük.

  8. Rüyamda ceza evine gidiyorum ve orada gardiyana ben burada bir arkadaşım var diyorum onunla görüşeceğim diyorum ve oda beni içeri alıyor. Sonra oradakı gardiyanlara yardım ediyorum sonra bir hemşireyle görüşüyorum. Bana biraz sarkıntılık eder gibi konuşuyor ve bende ters cevap veriyorum. Sonra kızı tekrar görüyorum ve bu geliş kızla konuşuyorum tatlı bir şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir