Rüyada Ağaç tekne Görmek

Rüyada görülen ağaç tekne, zaman içinde elde edilecek maddi kazanca ve yolculukla elde edilecek mala işaret eder.
Tekne hem yolculuğu simgeler hem de yolculuk sırasında elde edeceğiniz mallara işaret eder.
Rüyada görülen tekne, kişinin vatanında elde edeceği dünya malına işaret eder.
Tekne, vatanı da işarete eder.
Başka bir rivayete göre de, rüyada görülen tekne; kadına veya hizmetçiye işaret eder.
Tekne, rüya sahibinin geçineceği ve rızkın kendisine geleceği yere delalet eder. Rüyada tekne genel olarak, mala ve rızka yorumlanır.

Ağaç tekne kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir