Rüyada Cambaz Görmek

Bir kimsenin rüyada koyun cambazı görmesi, halkın şereflilerini dünyasına tercih eden ve işleri eline alan adama delalet eder.
Rüyada hayvan satan cambazı görmek, bazı kere de, kara avcısına, köle satan cambazı görmek de deniz avcısına delalet eder.
Hayvan cambazı görmek işleri idare eden kimseye, kara avcısına;
Cariye ve köle satan cambazı görmek haber getiren kimseye;
Sirk cambazı görmek, halkın dikkatini çekecek işler yapmaya yahut soytarılığa delalet eder.
Rüyada cacıkla ilgili bir şey görmek, başınızdan geçecek bir olay yüzünden üzüntü duyacağınıza işaret eder.
Bir sanatta başarı elde etmek demektir.
Rüyada kendisini cambaz olarak gören kişi çevresindekileri aldattığını zanneder.
Rüyada cambaz görmek, sonu belli olmayan tehlikeli bir işe girileceğine, maceracı bir kişiliğe sahip olduğunuza delalet eder.
Rüyasında cambaz olduğunu ve bir ipin üzerinde yürüdüğünü gören kişi, zor bir işi başarır;
İpten düşen kişinin işleri zorlaşır.
Bir cambazla tanışıp ondan cambazlık öğrendiğini görmek, kişinin bir dostundan işi hakkında bazı bilgiler alacağına veya bir iş hususunda ondan bazı kağıtlar imzalamasını isteyeceğine işarettir.

Cambaz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir