Rüyada Buzdağı Görmek

Ayrıca bkz: Donmak Görmek

Rüyada buzdağı görmek, sevgisini yahut nefretini gizleyen, duygularını açığa vurmayan gururlu bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu rüya, hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada buzdağı görmek ne demek, kötü olayların arkasından güzel günlerin geleceğini haber verir. Ayrıca bu rüya, iflas edeceğinizin ve borç aldıklarınızla mahkemelik olacağınızın habercisidir.

Rüyada buzdağı görmek ne anlama gelir, yarıda kesilecek bir yolculuğa yorumlanır. Rüyada buzdağı görmek, suçu olmayan bir insanın haksız yere ceza çekmesine işarettir.

Buzdağı

“Rüyada Buzdağı Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Bilmediğim bir caddede yürüyorum, yanımda çocuğum var elini tutuyorum. Cadde çok geniş ve binalar çok muntazam mimari özelliği olan binalar. Birden yerler buz tutuyor, her tarafı çok kalın bir buz tabakası kaplıyor. Hiç kaymıyorum normal yolda yürüyormuş gibi yürüyorum. Bana ne anlama geldiğini söyleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.

  2. Rüyamda gerçekten buz dağını görüyorum. Arabayla oraya gitmişim. Korkuyorum “Ben buraya çıkamam arabayla” diyorum. Korkup geri dönüyorum hemen uzaklaşıyorum. Gerçekten merak ediyorum yorumu nedir?

  3. Rüyamda koskocaman bir buz dağının üstündeyim yürüyorum başkaları da var ondan sonra bir bakıyorum düşmanlar saldırıyor! Ama biz kurtuluyoruz. Sonra biz Türk olarak toplanıyoruz ve onları öldürmeye karar veriyoruz. Çok heyecanlıydı ama ya. Sonra biz teker teker buz dağının üzerindeki tüm gereksiz parçaları koparıp eritiyoruz ama onlar da büyük parçalar çok zorlansak da başarıyoruz. En son bir tane parça kalıyor ama yani imkânsız gibi bir şey gözüküyor. Rüyamda içimden Allah’a güveniyorum. Rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr diye dua ediyorum sonra bir baktım gerçek hayatta da sayıklıyorum uyandım.

    Bence çok güzel bir rüya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir