Rüyada Kendini Hamile Görmek

Ayrıca bkz: Hamile Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri, Hamile Kalmak

Rüyada kendini hamile görmek, hayırlı ve güzel işler yapmaya, bolluk bereket içinde bir ömür yaşamaya, sorunları geride bırakmaya, yeni bir hayata doğru yelken açmaya, bütün kötülerden ve kötülüklerden kurtulmaya ve sıkıntı veren kişileri hayattan çıkarmaya yorulur.

Rüyada kendini hamile görmek ve doğuma gitmek, bir sıkıntıyı atlatmaya, bir sağlık sorunundan kurtulmaya, bir problemi çözmeye ve bir düşmanı yenmeye yorumlanır.

Rüyada kendini hamile görmek ne anlama gelir, pişmanlıklardan kurtulmaya ve güzel günler görmeye delalet eder.

Rüyada kendini hamile görmek ve doğurmak, son aşamasında yaşanan talihsizlikler yüzünden durdurulmak zorunda kalınan bir projenin tamama erdirileceğine, mali ve manevi olarak iyi getiri sağlayacağına ve gözyaşlarının sona ereceğine rivayet edilir.

Rüyada kendini hamile görmek nedir; bereket dolu bir dönem yaşanacağı, eşler arasındaki aşkın ilk günkü haline geleceği, darlık ve sıkıntı içinde geçen bir zamanın iyileşeceği ve vicdani bir görevin yerine getirileceği anlamına gelir.

Rüyada kendini hamile görmek ne demek; deyim yerindeyse hapis hayatı yaşayan bir kişinin hayatına dokunacağına, kendisine gelmesine ve ayağa kalkmasına yardım edileceğine ve kaybettiklerini tekrar kazanabilmesi için önayak olacağına delalet eder.

Rüyada kendini hamile görmek tabiri, üzerinde kararsız kalınan bir durumdan kurtulmaya ve en doğru kararı vermeye rivayet edilir.

Rüyada kendini hamile görmek İslami rüya tabirleri, gergin geçen bir görüşme ardından yelkenlerin suya indirileceği ve tatsızlığın çözüm bulacağı anlamına gelir.

Kendini Hamile Görmek

“Rüyada Kendini Hamile Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyada hamile olduğumu gördüm fakat kötü seylerde gördüm. Bir evdeydim çatı katında yaşıyordum, küçük bir yerde ve o evde bir sürü kötülük de yaşıyordu. Ve eğer dikkat etmezsem o kötü insanlardan biri bebeğimi alabilirdi (cinlerle uğraşan insanlar/buyu yapanlar). Bunun anlamı nedir?

  2. Selamun aleykum. kendimi eski kocamdan hamile gordum ve dugun hazirligindayiz, alis verisvesaire, ve yuksek bir yerden asagisini seyrediyorum, cok guzel bir manzara var goller ysil olavalar harika bir manzara ama evimmis orasi ordan asagilari seyrediyorum bir yandan da, acaba ne olabilir , simdiden tesekkur ederim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.