Rüyada Tekke Görmek

Rüyada tekke görmek, rüyayı gören kişinin ibadet etmek konusunda kendine söz geçirebildiğinin, güzel ahlaklı ve halis bir insan olduğunun işaretidir. Rüya sahibi etrafındaki insanlara adaletli davranır, kimsenin hakkını bilinçli olarak yememeye çalışır, namuslu ve şerefli bir hayat sürme peşindedir, kalp kırmamaya, kalpleri hoş tutmaya özen gösterir. Dünyalıktan uzak durur, ahireti için çabalar.

Rüyada Tekke Türbe Görmek

Rüyayı gören kişinin bu hayata ve öbür dünyaya dair güzel isteklerinin olacağına, işlerinin açılması, evine ve işine bereket gelmesi için ağzından duanın düşmemesine, yüzünü aydınlatacak güzel haberlerin peşi sıra geleceğine mutluluğunu ve huzurunu daim tutacağına delalet eder.

Rüyada Tekkeye Gitmek

Rüyayı gören kişinin dinde halis ve dini bütün insanlardan olmak ve hak yolunda hayra ve barışa yönelik işler yapmak adına gayret sarf edeceğine işaret eder. Rüya sahibi Mevla sevgisiyle dolup taşar, merhametli ve şefkatli davranışlar sergilemek için yoğun çaba harcar. Günahlara gark olmaktan korktuğu için hep iyi düşünüp güzel hareketlerde bulunmaya özen gösterir.

Rüyada Dergâh Görmek

Rüyayı gören kişinin umduğu şeylere erişeceğine, hem bu dünyada hem ahirette cenneti yaşamak için çaba göstereceğine, kimseyi incitmemek için elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüya sahibi korkusundan, umutsuzluklarından, dertlerinden, kederlerinden ve yaşamın verdiği ağır sorumluluklardan azade olur şeklinde yorumlanır

Rüyada Yatır Görmek

Rüyayı gören kişinin işinin gücü rayına oturur, yaptığı işlerde kısmeti artar, hanesine Allah’ın bereketi ve rahmeti girer. Güzel rızıklardan başkalarının da nasiplenmesini sağlar, kendi durumu iyileşirken başkalarının da yarar görmesini sağlar.

Rüyada Türbe Görmek

Rüyayı gören kişinin derdinden tasasından uzaklaşacağına, kendini üzen olaylara karşı bir set çekeceğine ve bu üzüntülerden kurtulmak için birilerinden de yardım alacağına işaret eder.

Tekke kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Tekke Görmek” için bir yorum

  1. Tekkede yattım ama tekke pislik içindeydi ve giysilerim kirli elbiselerdi, çulun içinde yatmış gördüm. Yardımcı olursanız iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir