Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Tespih Görmek

Dindar kadına, helal kazanca, Tesbih çekmek faydalı asker ve yardımcılara, Farz namazdan sonra tehbih çektiğini görmek borçtan ve üzüntüden kurtulmaya; Tehbih delen kimseyi görmek zor işlerin kolaylaşmasına, evlenmeye delalet eder.

Rüyada tesbih görülmesi; rüyasının çok hayırlı olduğuna, tesbihin kopması veya tanelerinin dağılması rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.

Rüyada tespih görülmek çok güzel haberler alınacağına işarettir. Tespihin kopması veya tanelerinin dağılması üzüntü verecek haberler alınacağına yorumlanır.

İyi ve güzel bir tespih, bekar erkek için evliliktir. Evli erkek için ise eşi ile mutlu olacak demektir. Ama tespih koparsa ayrılıktır. Rüyayı gören kadın ise tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada tesbih görülmesi; rüyasinin çok hayirli olduguna, tesbihin kopmasi veya tanelerinin dagilmasi rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.

Tespih rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mahmut B.

Rüyamda eski evimizin önündeyiz ve bir abim bana taneleri büyük olan bir tespih hediye etti bana ve beni çok mutlu etti. “İnşallah ben bunu evde çekerim” diyerek aldım. Ne anlama geliyor? İnşallah çok güzeldir. Bu arada ben boşanalı 6 yıl oldu yani bekarım şuan ve 48 yaşındayım... Yorumlayıp bana mail atarsanız çok mutlu olurum…

16.08.2013 07:00:17

Hayati D.

Rüyada evinde misafir kaldığım arkadaşım, benim tespihimi tekrar bana veriyor. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

06.09.2013 11:19:24

EYLÜL

Rüyamda tespihin hareket ettiğini bir yılan şeklinde gelerek bana başka bir tespih getirdiğini ve sonra tavanda bulunan bir delikten gittiğini gördüm.

09.09.2013 13:57:15

Ahmet K.

Rüya tabiri yorumunuz için teşekkür ederim. Fakat Türkçe'de tespih değil tesbih olarak biliyorum. İsterseniz tespih kelimesini rüyada tesbih görmek olarak değiştiriniz.

10.12.2013 18:08:13

ruyatabirleri.gen.tr

Merhaba, İlginiz için teşekkür ederiz, doğru olan tespih kelimesidir ancak genel olarak tesbih olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır.

10.12.2013 18:42:14

Ruzgar

Merhaba ben rüyada tespih çekiyordum ve arkadaşlarıma da tespih verdim. Bunun yorumu ne demek oluyor? Saygılar, Rüzgar.

15.12.2013 10:58:05

Mertcan

En iyisi tespihin kopmaması, çok güzel şeyler oluyor.

21.12.2013 08:09:11

Nuran

Rüyamda çok ünlü ve yakışıklı birinin arabayla geçerken, bana ait olan ve onda bulunan iri, sarı taneli tespihimi bana verdiğini gördüm. Daha doğrusu bana seslenerek, bana doğru atıyor ve ben gidip alıyorum. Anlamını yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

28.01.2014 13:44:54


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim