ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Siyah Görmek

Siyah renk, mala işarettir. Bir insanın rüyasında siyah giymesi mala, aynı zamanda da hüzne işarettir.

Siyah renk, paraya yorumlanır. Bir insanın rüyada siyah giymesi paraya, acıya hüzne yorumlanır.

Rüyada siyah renk görmek, karşınıza birçok sorunun çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada her seyde görülen siyah renk ululuga ve mala delalet eder. Adeti olan kimsenin rüyada siyah giymesi, ululuga ve siyah giymek aliskanligi olmayan kimsenin rüyada siyah giymesi ise üzüntü ve kedere delalet eder. Ibni Sirin (R.A.), rüyada görülen her siyah sey maldir, derdi, Bundan dolayi bir kimse rüyada siyah ve kisa boylu bir kadinla evlendigini görse o kadinin siyahligi malinin çokluguna, boyunun kisaligi da ömrünün kisaligina delalet eder. Bir kimse rüyada diger bir kimsenin kendisine siyah bir köle hediye ettigini görse, o kimse rüya sahibine bir çuval kömür hediye eder. Rüyada görülen siyah renk parlak olursa rüya sahibinin baskan tarafindan nail olacagi izzet ve yücelige delalet eder. Bazi tabirciler rüyada siyah renk görmek makbul degildir. Çünkü arapça siyah anlamina gelen ESVET" kelimesinde kötülügü anlami vardir, dediler. Bedendeki siyahlik ululuga delalet eder. Bazan da bu rüyanin sahibi büyük bir kusurda bulunur veya o kusur kendisine nisbet edilir. Yahut ana ve babasina asi olur. Bazan da rüya sahibinin el ve ayaklari çatlar. Bazan da bu rüya, sahibinin istiyakinin artmasina delalet eder. Eger rüyada yalniz yüzünün kararmis oldugunu görse, rüya sahibinin yalanciligina ve dininden döndügüne delalet eder. Eger bir kimse rüyada siyah bir seyin beyaz oldugunu görse o kimsenin güzel bir isimle anilmasina ve günahlardan pak olmasina ve küfürden sonra imana gelmesine delalet eder. Rüyada yalniz ellerinin beyaz oldugunu görmek salih kimseler için keramet zuhur etmesine ve düsmanlanna galip gelmesine ve buyüklere yaklasmasma ve baskanlarin diliyle haberlesmesine ve saninin yücelmesine delalet eder. Beyaz renk siyah bedende alacalik hastaliginin meydana gelmesine delalet eder. Sudan halkinin hepsi kötülük ve Habes balkinin hepsi muhabbettir. Rüyada siyah renkli elbise veya baska bir esya görmek, karanlik islere karisacaginiz için dikkatli olmaniz gerekecegine delalet eder.

Karşınıza birçok sorun çıkacağı anlamına gelir.

Karşınıza birçok sorun çıkacağı anlamına gelir.

Siyah rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

25
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

can

Ben küçükken rüyamda birisini görmüştüm hala hatırlıyorum. Rüyam da böyle; Sarı kırmızı giysili adam kafasında büyük şapkalardan olur ya onda da o var o da sarı kırmızı eski zamanlardı ama bembeyaz temiz yüzü vardı sanki insanlara bir şey diyordu sesleniyordu...

06.07.2013 17:30:57

birsen

Eşim rüyamda siyah palto giymişti yorumlar mısınız?

13.07.2013 16:05:51

Çınar

Rüyamda kapıya dayanan, siyah kafalı adam gördüm ama göz, burun, dudak hiçbir şeyi gözükmüyor. kapıyı korkudan zorla kapattım. Anlamını söyler misiniz?

07.08.2013 09:21:03

Sultan

Rüyada protokole benzeyecek bayağı bir kalabalıkta, düz erkek ve ayağıma büyük siyah lastik giymiştim. İçimde merak ediyordum. Acaba dikkat çekiyor mu? Lütfen anlamını bilen biri varsa yorumlarsa sevinirim.

21.01.2014 23:06:25

Selda

Yürürken zifte bastım. Cevap bekliyorum.

04.03.2014 09:45:37

Suhair

Siyah gözler rüyada ne demek? Sağ ol.

21.03.2014 21:29:03

Gülseren

Rüyamda kara bir adam bana arkamdan iğne batırıyordu sürekli. Yorumlar mısınız?

27.05.2014 11:15:18

Anlamı Ne

Rüyada bir arkadaşım beni siyah bir elbiseyle görmüş. Aynı zamanda da hamileyim şu an.

24.10.2014 19:52:11

Yiğit

Dün gece rüyamda kız arkadaşımın evine davet ediliyordum, yemeğe davet etmişti hatta onlar yemeye başlamışlardı. Annesi, babası, ablaları, herkes evdeydi. Yalnız sevgilimin kazağı siyah ve arkasının alt bölümü limon kabuklarıyla doluydu, bu ne anlama geliyor?

21.11.2014 10:15:55

Rabia

Rüyamda siyah bir kadın gördüm, nereye gitsem beni hep takip ediyordu ve uyandığımda kendimi ağlarken buldum. Lütfen yorumlar mısınız?

01.12.2014 16:38:31

Tuğrul

Rüyamda gece uyanıp odamın kapısından çıkarken karşıma baş ve boyun kısmı tamamen parlak, siyah olan birisi gördüm. Acaba bunun anlamı ne olabilir? Evin içinde olduğu için annem olabilir ama boyun kısmı inceydi.

05.12.2014 11:12:04

Hilal

Ben küçükken rüyamda simsiyah birini görmüştüm ve hala hatırlıyorum. Simsiyah biri, yüzü görünmüyordu, yanıma gelmişti ve üç kere “Allah Allah Allah” deyip yanağımı öptü ve gitti.

06.12.2014 12:41:29


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook