ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Simit Görmek

Evli kimse için muhabbete, bekar kimse için dengi olan eşe, Kandil simidi sevinçli habere ve makbul olacak kulluğa delalet eder.

Hayırlı kısmet, bolluk, paradır.

Rüyada simit görmek, az mala, bir rivayete göre, hayir ve nimete delalet eder. Elinde simit oldugunu ve fakat bunu yemedigini güren para artirir. Simidi yedigini görmek, kazandigini harcamakla yorumlanir, Birisine bir simit verdigini gören o kimseye hayri dokunur. Birinin kendisine simit verdigini gören, o kimseden faydalanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada simit görmek, hayir ve nimete isarettir. Elinde simit oldugunu ve bundan yemedigini gören para biriktirir. Simidi yedigini gören kazandigi parayi harcar. Birine simit verdigini gören kimseye yardim eder. Birisinin kendisine simit verdigini gören kimseden istifade eder

Simit rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

16
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Rabia

Ben rüyamda tepsiler dolusu simit gördüm, düğünde dağıtıyordum. Bir yandan da çay dolduruyordum.

16.01.2014 10:04:40

Ali

Karanlık bir sokaktan geçiyordum. Elimde iki simit vardı, biri taze, biri bayat. Dilenci gibi biri, simitlerimi istedi sonra zorla almaya kalktı. Korktum, “Tamam” deyip birini ona doğru attım. Ama taze olanını vermedim. Ayaklarımı çekiştirdi. Ben de boğuştum. O anda uyandım. Lütfen yorumlar mısınız? Lütfen, acil.

19.01.2014 03:52:34

Telo

Rüyamda mutfakta köftelik simit almışım bir anda sanki pınardan akarmış gibi köftelik simit mutfaktan taşıyor. Böyle bir rüya gördüm. Yorumunu yapar mısınız?

03.11.2014 00:01:52

Sinan

Rüyamda 3 simit aldım biraz ötede de kedi vardı ve bir anda bana saldırdı ve poşetin içinde simidin birini aldı ve beni ısırdı. Ama ağzını açtım elimle kurtuldum sonra sever gibi yaptım, bıraktı saldırmayı. Acaba yorumunuz ne olur? Şimdiden teşekkürler.

24.11.2014 16:29:25

Ahmet

Rüyamda tepsiye dizmiş olduğum simitler döküldü. Acaba anlamı nedir? Teşekkür ederim.

05.12.2014 05:02:58

Uğur

Rüyamda tanımadığım 2 kişi (erkek) ile arkadaş olmuşum, cadde de onlar ile yürüyorum hafif yağmur yağıyor. Arkadaşlardan birisi biraz para istiyor. Avucumda bir sürü bozuk para var onların, 2 TL hariç hepsini veriyorum. Pazar yeri gibi bir yere geliyoruz. Karnım acıkıyor ve orada kalan bozuk paraların bir kısmı ile simit, açma türü 2 tane satın alıyorum fakat yemedim. Diğer cebimde kağıt 5 TL var. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

16.12.2014 10:10:28

Nihal

Rüyamda en yakın dostumun elinde simit vardı. Ben çok açtım yanıma geldi ve simidinin yarısını bana verdi.

23.01.2015 13:51:59

Merkep

Simitçiden simit seçiyorum, tam yerken simitçi ince bir simit uzatarak “Bu hakiki İzmir simidi” diyor. Bir anda o simidi yiyorum.

21.02.2015 15:52:23

Zeynep

Merhaba ben istihareye yattım 3 gün bir şey görmedim 4. gün pastanede çalışıyordum ve yeni çıkan ekmek, simit veriyordum gelenlere… Nasıl sizce istiharem hayırlı mı?

01.09.2015 11:29:23

Özcan

Rüyamda biri (karşı cins) evime geldi ve içeriye girmeden kapıda bana bir tabak dolusu örgü simidi veriyordu ama bunlar yuvarlak simit değildi uzunlamasına normal örgü simidiydi. Bir tanesini kendi aldı ve yanımda oturarak oturma odasında yedi. Bunun anlamını İslami anlamda öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

27.10.2016 21:49:26


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook