ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kahve Görmek

Rüyada kahve içmek, erkek için sonu mutlu olacak bir serüvene atılmak demektir. Genç kız için bu rüya zengin biri ile evliliğe yorulur Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanırlar. Şekerli kahve içtiğini görmek haram bir mala yorumlanır. Şekersiz kahve ise bir rahatsızlığı ve sonrasında üzüntüyü işaret eder.

Rüyada kahve içmek, erkek için sonu mutlu olacak bir serüvene atılmak demektir. Genç kız için bu rüya zengin biri ile evliliğe yorulur Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanırlar. Şekerli kahve içtiğini görmek haram bir mala yorumlanır. Şekersiz kahve ise bir rahatsızlığı ve sonrasında üzüntüyü işaret eder.

Kahve içmek, arkadaşlarınızın partneriniz hakkında pek olumlu düşünmediklerinin işaretidir. Evliyseniz yaşanabilecek tartışmaları gösterir.

Kişi kahve kavurursa göz kalacak bir kısmet elde eder. Kahve pişiren kısmet alır. Pişirilip, fincana konan kahve evliliğe işaret eder. Acı kahve içen kişi, dost sandığı birinden kazık yer. Tatlı kahve içen, kazanç sahibi olur.

Rüyada kahve içmek, turistik bir gezi yapmakla yorumlanir. Kahve içmek, genç bir erkek için yabanci bir memlekete yerlesmeye. genç bir kiz için evlenmeye, bir kadin için kötü ve dedikoducu biri ile arkadasliga, yasli erkek için geçimsizlige delalet eder. Ibn-i Sirin'e göre: rüyada kahve içtigini görmek rahatlikla ta-bir olunur. Sade kahve içtigini gören hasta olur, yahut bir sikinti geçirir. Sekerli kahve içmek rizk darligina, bir rivayete göre ha-ram mala delalet eder. Bazi yorumculara göre. gerek çay ve gerek kahve içmek dinde ve islam adetlerinde kötü olarak kabul edilir. Bunlar aci olurlarsa serre, tatli olurlarsa hayra yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kahve içmek, dünya ve rahatliga Isarettir. Sade kahve içtigini gören kimse, hasta olur. Yahut gam ve kedere ugrar. Sekerli kahve ise nzkin azligi ile tabir edilir.

Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanırlar. Kahve kavurduğunu gören, göz kalacak bir kısmet alır. Rüyasında değirmende kahve çektiğini gören başkalarının da talip olduğu bir işe girer. Kahve pişiren bir insan kısmet alır. Rüyasında acı kahve içen kimse dost sandığı birinden kötülük görecektir.

Rüyada kendinizi kahve içerken görmek; hastalıktan kurtulacağınıza, işlerinizin yoluna gireceğine, sade kahve içmek; hastalanacağınıza ve üzüntüye düşeceğinize, şekerli kahve içmek; haram ve kötü kazanca işarettir.

Kahve rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Kahveci

Rüyamda kahve pişirmeye çalışıyordum ama biraz zorlanıyorum, içine süt ekliyorum ve tepsiye döküp fırında pişiriyorum. Nasıl yorumlanabilir bu?

29.09.2013 14:51:55

Türkan

Çok koyu bulamaç gibi bir kahve pişirmeye çalışıyorum, eski bir tavada. Bir türlü pişiremiyorum. Görümcem alıp, kahve pişirme işlemini yapıyor. Nasıl yorumlamak lazım, acaba?

30.12.2013 13:10:33

Daldabir

Rüyamda çekilmiş Türk kahvesi gördüm. Çok taze, mis gibi ve öğütülmüştü. Pişirmek için paketi açıyorum, içi beyaz beyaz kurt kaynıyor. Şaşırıyorum. Onu atıp, 2.paketi açıyorum, o da aynı şekilde mis gibi kokuyor ama içi kurt kaynıyor, kurtların hepsi canlı. Yorumlar mısınız? Selametle.

12.02.2014 12:08:28

HATTEK

Rüyamda, bir arkadaşımdan bir kutu nescafe hediye aldım.

10.03.2014 14:49:51

Canan

Merhaba, rüyamda kahve pişiriyordum. Verdiğim kişi yanıma gelip kahveyi gösteriyor ve içinde bir sürü kurt görüyorum.

22.10.2014 10:04:39

Sifanur

Ben rüyamda beni seven arkadaşımın annesini gördüm ona cezvede kahve yapıyordum. Tabağa koyduğumda çorba oldu. Bu ne anlama gelir? Yardımcı olursanız sevinirim.

01.11.2014 22:25:55

Emrıye

Birilerinin bol köpüklü, çok güzel kahveler pişirdiğini, bunun cumhurbaşkanına ikram edileceğini gördüm.

29.11.2014 09:59:38

Gu

Benim annem vefat etti ama rüyamda bana kahve yapıyordu.

02.12.2014 16:43:21

Ayse Y.

Beni üzen biriyle kahve içmişim ve bu kişi kahve fincanlarını yıkadı. Aradaki sorunlar bitmiş gibi bir rahatlık hissettim ve uyandım.

10.01.2015 18:58:44

Dnd

Küçük üç tane çocuk, ellerinde kahve paketleri var. Bunlardan birisi kuru kahveyi salonun içine oradan oraya savuruyor. Ben de çocuktan paketi alıp çocuğun yüzüne serpiyorum. Nasıl yorumlanır bu rüya?

23.02.2015 06:38:26

Sin yen

Rüyada çuvallar dolusu nescafe görmek ne demektir.

26.10.2017 22:11:17


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook