Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Doğum Görmek

Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına, Annesinin kendini doğurduğunu görmek hasta için vefata, yoksul için ona yardım edecek birine, zengin için malını israf etmeye yahut mal ve varlık üzerindeki tassarrufunun kısıtlanmasına, mahkemelik bir işi olanın davayı kazanmasına, eşi hamile olanın erkek çocuk doğurmasına, Kadının ağzından doğum yapması vefatına, Erkeğin doğum yaptığını görlmesi hastalanmasına, Kız doğurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, Erkek çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa, Hayvan doğurmak, o hayvanın mizacında bir çocuk doğurmaya, Doğum sıkıntının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye, Bekarın doğum yapması evlenmesine delalet eder.

Rüyada herhangi bir canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulur anlamındadır. Doğum ağrısı çekmek zor ve kötü günlerden sonra güzel günlerin geleceğine yorumlanır.

Sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Güzel bir bebeğin doğması çok güzel bir haberdir.

Rüyada bir dogum evinde bulundugunuzu ve bazi çocuklarin dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni, yeni atilimlara gireceginize ve is ve kazancinizi artirmak ve gelistirmek için bir takim tesebbüslere giristiginize, bazi is adamlari ile temaslar kurarak yeni is sahalari aradiginiza yorumlanir. Eger halktan biri iseniz, dogum görmeniz, dostlarinizin sizi aranilir ve sevilir bir kimse olarak tanidiklarina; ev kadini iseniz komsulariniz arasinda sevilen ve sayilan bir kimse oldugunuza delalet eder.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günleri işaret eder.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günleri işaret eder.

Doğum rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

hazan

Rüyada ikiz doğum yaptırmak ne anlama gelir? Şimdiden teşekkürler.

07.07.2013 12:41:12

Serpil

Rüyamda doğum sırasında karnım patladı. Bir çocuk dünyaya geldi ama çocuğun cinsiyetini göremedim. Teşekkürler.

31.07.2013 08:21:04

Sss

Eşim gerçekte hamile ancak rüyamda ben doğuruyordum. Ne anlama gelir?

18.09.2013 11:28:27

Alpha

Rüyada benim kızımın doğum yaptığı haberini aldım. Ne anlama gelir? Şimdiden teşekkürler.

26.11.2013 10:45:18

Büşra

Rüyamda bir akrabamı, belediye otobüsünde karnından bastırarak, bebeğin kafasını çıkarmasını sağladım. Bebek çok güzeldi ve erkekti. Neye gelir?

14.01.2014 20:16:58

Adnan Ç.

Rüyamda tarladaydım. Bir sürü at gördüm. İki deve, iki atın devenin sırtına bindiğini gördüm. Ben de eşimle ayrı atlara binmiştik. Çölde gidiyorduk. Rüyam ne anlama geliyor? Yorumlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

22.02.2014 15:21:33

Adnan Ç.

Rüyamda, annemin 2 erkek çocuğu olduğunu gördüm. Rüyamın anlamı nedir? Teşekkürler.

22.02.2014 15:23:38

Himmet A.

Sevgilim rüyasında bir çocuğumuz olduğunu, benim haberim olmadığını, çocuğun çok güzel olduğunu, çok akıllı olduğunu ve hiç ağlamadığını görmüş.

25.03.2014 10:00:22


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim