ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Doğum Görmek

Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına, Annesinin kendini doğurduğunu görmek hasta için vefata, yoksul için ona yardım edecek birine, zengin için malını israf etmeye yahut mal ve varlık üzerindeki tassarrufunun kısıtlanmasına, mahkemelik bir işi olanın davayı kazanmasına, eşi hamile olanın erkek çocuk doğurmasına, Kadının ağzından doğum yapması vefatına, Erkeğin doğum yaptığını görlmesi hastalanmasına, Kız doğurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, Erkek çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa, Hayvan doğurmak, o hayvanın mizacında bir çocuk doğurmaya, Doğum sıkıntının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye, Bekarın doğum yapması evlenmesine delalet eder.

Rüyada herhangi bir canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulur anlamındadır. Doğum ağrısı çekmek zor ve kötü günlerden sonra güzel günlerin geleceğine yorumlanır.

Sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Güzel bir bebeğin doğması çok güzel bir haberdir.

Rüyada bir dogum evinde bulundugunuzu ve bazi çocuklarin dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni, yeni atilimlara gireceginize ve is ve kazancinizi artirmak ve gelistirmek için bir takim tesebbüslere giristiginize, bazi is adamlari ile temaslar kurarak yeni is sahalari aradiginiza yorumlanir. Eger halktan biri iseniz, dogum görmeniz, dostlarinizin sizi aranilir ve sevilir bir kimse olarak tanidiklarina; ev kadini iseniz komsulariniz arasinda sevilen ve sayilan bir kimse oldugunuza delalet eder.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günleri işaret eder.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günleri işaret eder.

Doğum rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

34
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

hazan

Rüyada ikiz doğum yaptırmak ne anlama gelir? Şimdiden teşekkürler.

07.07.2013 12:41:12

Serpil

Rüyamda doğum sırasında karnım patladı. Bir çocuk dünyaya geldi ama çocuğun cinsiyetini göremedim. Teşekkürler.

31.07.2013 08:21:04

Sss

Eşim gerçekte hamile ancak rüyamda ben doğuruyordum. Ne anlama gelir?

18.09.2013 11:28:27

Alpha

Rüyada benim kızımın doğum yaptığı haberini aldım. Ne anlama gelir? Şimdiden teşekkürler.

26.11.2013 10:45:18

Büşra

Rüyamda bir akrabamı, belediye otobüsünde karnından bastırarak, bebeğin kafasını çıkarmasını sağladım. Bebek çok güzeldi ve erkekti. Neye gelir?

14.01.2014 20:16:58

Adnan Ç.

Rüyamda tarladaydım. Bir sürü at gördüm. İki deve, iki atın devenin sırtına bindiğini gördüm. Ben de eşimle ayrı atlara binmiştik. Çölde gidiyorduk. Rüyam ne anlama geliyor? Yorumlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

22.02.2014 15:21:33

Adnan Ç.

Rüyamda, annemin 2 erkek çocuğu olduğunu gördüm. Rüyamın anlamı nedir? Teşekkürler.

22.02.2014 15:23:38

MUSTAFA T.

Şu reklamlardan kurtulun yav. Bunlar ne? Bir yazıyı bile okuyamıyoruz.

09.03.2014 10:26:40

Himmet A.

Sevgilim rüyasında bir çocuğumuz olduğunu, benim haberim olmadığını, çocuğun çok güzel olduğunu, çok akıllı olduğunu ve hiç ağlamadığını görmüş.

25.03.2014 10:00:22

Bahtsız Bedevi

Rüyamda tanımadığım bir kadına doğum yaptırdım. Kadının kocası çok sayıda kişiyle evliydi ve evin kapısının önünde mavi bir leğende uzanıyordu. Doğurduğu erkek bebek canlıydı ayaklarından tutup poposuna vurdum ve poposu kızardı ama hiç ağlamadı. Kadın öldü ve kocası kahkaha atarak bir erkek daha gelecek dedi ve içerde doğum yapan diğer kadını gösterdi o da evin avlusunda doğum yapıyordu. :( Lütfen bu rüyamı yorumlayın. Çok büyük etkisinde kaldım ve daha önce 2 çocuk aldırmıştım. Boşandım. Şimdi hayatımda bir başkası var, mutluyum. Bu rüyadan sonra psikolojim bozuldu.

19.04.2014 23:05:09

Ayşe

Rüyamda kız kardeşimi doğum yaptırıyorum. Bebek benim elime doğuyor. Doğumu ben yaptırıyorum kız çocuğu.

20.04.2014 09:07:39

Aşk

Benim yengem hamile. 4 ay falan var doğumuna ama rüyamda onun doğum yaptığını kız çocuğu olduğunu ve benim hastanede onu ziyaret ettiğimi gördüm. Nedir manası acaba?

05.05.2014 18:29:52

Özlem

Merhaba, normalde de hamileyim ama rahmetli annemle karnımda bebeğin hareketlerini izlerken birden karnım yarılıyor ve bebek oluyor. Ancak vaktinden 4 ay önce olmasına rağmen bebeğim sağlıklı. Ama cinsiyetini anlayamıyoruz erkek bebek sanıyorum ama normalde kızım olacak. Dilinizden geldiğince yorumlarsanız sevinirim. İyi günler.

30.05.2014 09:07:22

Rüya Tabirleri

Merhabalar,

İşletim sistemimizden rüya tabiri okurken herhangi bir reklam bozukluğu göremiyoruz.

Size yardımcı olabilmemiz için hangi tarayıcıyı kullandığınızı söyleyebilir misiniz bize? Örneğin; Chrome, Firefox, İnternet explore, safari gibi. Eğer bunlarla ilgili bir problem olmadığına eminseniz işletim sisteminizde bir sorun olabilir. En yüksek ihtimal ise bilgisayarınıza virüs girmiş olmasıdır. Bu durumda güncel bir antivirüs programıyla genel bir tarama yapmayı deneyiniz.

Not: Herhangi bir sorun karşısında iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

02.06.2014 16:08:57

Büşra

Rüyada birini doğurtmak ne anlama gelir?

04.06.2014 15:25:56

55 samsun

Rüyamda çıkarıldığım işyerinde çalışıyordum ama orada eşek gördüm, doğum yaptı. Patronumla göz göze geldik ters ters bakıp gitti…

10.11.2014 00:42:47

Şerife

Merhaba, 1,5 yaşında oğlum var ve sezaryenle doğum yapmıştım. Dün gece rüyamda, 2. hamileliğimi yaşamış ve tekrar doğum için sezaryen masasındaydım. Fakat sezaryen esnasında, 1. doğumumdaki kadın doğum doktorum, karnımda bebek olmadığını gördü. Yani aslında hiç hamile değilmişim. Boşuna ameliyat etmiş olmuşlar. Ben de doktoruma bunu neden fark edemediklerini, 2. kez sezaryen olduğumu, yeniden 2. bebek düşündüğümde 3.sezeryanı nasıl olacağımı falan söylüyordum. Doktor 24 saat uyumamış ve çok yorgundu, hatta sezaryen esnasında, bebeğe ulaşmak isterken tüm organlarımı dışına çıkarmıştı. Ve karnım henüz dikilmeden bekletiliyordum, o şekilde uyandım. Bu ne anlama gelir, nasıl yorumlarsınız acaba?

19.11.2014 10:55:25

Cansu

Benim annem hasta, yaklaşık 3 sene önce doğmadan bir bebek öldü. Benim annem yürüyemiyor ve çocukta olmuyor. Ben rüyamda annemin 2 tane güzeller güzeli bir kız bir de erkek çocuk doğurduğunu gördüm çok sağlıklıydılar ve hiç ağlamadılar. Ben zaten sıçrayarak kalktım ve hemen yatak odasına gittim. Sanki annemle babamın yanında yapıyormuş gibi. Neye işaret bu, ne olur açıklar mısınız?

14.12.2014 09:06:32

sema

Rüyamda arabada doğurduğunu gördüm. Kocası yardım ediyordu.Bana bebeği almamı söyledi.Ama ben tutmaya çekindim. Bebek yere doğdu. Sonra yerden aldım ve poposuna şaplak atıp kucağıma aldım. Ağlamıyordu, huzurluydu. Annesine gösterdim. Bebek kızdı. Ne anlama gelir?

17.12.2014 08:17:43

Pisi

Annem 83 yaşında rüyamda doğum sancı çekiyor ve doğum yapmak üzereydi. Ben de benim olmuyor yerime annem doğum yapıyor diye düşünüyorum.

18.12.2014 19:50:09

Deliguleystan

Ben bekar bir kızım. Rüyamda birisinden hamile kalmışım güya o bebeği de ablam doğuruyor. Bebek doğuyor (erkek bebek.) Ne anlama gelir sizce bu? Teşekkür ederim.

02.01.2015 08:55:47

Zehra

Rüyamda hamile birini internetten doğum izlediğini gördüm o kişi normal hayatta da hamile ve “Nasıl izledi, birde hamile” diyorum.

28.05.2015 17:32:30

Nurdan

Ben rüyamda birinin tuvalette doğum yapıp beni çağırıp al çocuk sana dedi ve ben hayır dedim istemiyorsan atıyorum dedi tuvaletin deline attı ve ben hayır tamam istiyorum dedim. Geri aldı ve kabuk gibi bir şeyin içinden çıkarıp bana verdi beyaz bir erkek çocuğuydu ve bende onu mavi bir yeleğe sarıp götürdüm benim oldu ve çok ağladım sevincimden benim oldu çocuk diye. Bunun anlamı ne olabilir?

08.09.2015 13:29:29

Elif Ö.

Rüyamda tanımadığım bir hemşire hamileymiş. Yanında arkadaşım vardı arkadaşıma sezeryan doğumu anlatırken hamile kadının üzerinde göstermek istedim kadını oturttum makasla karnına delik açtım ve yırttım bebeği karnının içinden çıkardım poposuna vurdum bebek ağlamıyordu. Bir kaç sefer vurdum ağlamadı hemşire kadın ise bayılmıştı. Rüyamın anlamı nedir? Çok etkilendim uyuyamıyorum gözümün önüne geliyor devamlı.

14.10.2015 11:55:25

Burcu Gamze

Rüyamda 3 tane kadının karnında ki bebekleri istemedikleri için ben aldım ve bir tanede arkadaşımın karnından aldım oda istemediğini söyledi ben o 4 bebeği doğurdum. Doğurduktan sonra ilk arkadaşım geldi daha sonra diğer kadınlar gelerek bebekleri aldılar çok çırpındım ağladım ama yerimden kalkamadım.

13.12.2015 18:22:29

isimsiz

Rüyamda kendim doğum yapmaya çalışıyordum yanımda bir bayan bana yardımcı olmaya çalışıyordu ama bebeğin kafası göbek deliğimden çıkıyordu lütfen yorumlar mısınız?

22.06.2016 15:41:47


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook