Rüyada Bozuk para, bozukluk Görmek

Rüyada bozuk para görmek, başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak demektir.
Rüyada bozuk para görmek, aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir.
Rüyada bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Bozuk para, bozukluk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Bozuk para, bozukluk Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Valla ben de anlamadım, sevineyim mi, üzüleyim mi ama para zaten yok, aşk zaten yok. Dün aşkta kaybettim. Bugün parada kazanacağım galiba: D

  2. Rüyamda eski bir arkadaşıma yamaç bayır ve ağaçlık bir yerde ikimiz için bozuk para buluyor ve bir kavanoz içine toplattırıyordum daha sonra ben de toplamaya başladım. Bir boğa gördük, önce ürktük sonra boğa ürktü kaçtı. Bu rüyamı bana yorumlar mısınız?

  3. Benim rüyalarım hep tersine çıkıyor hamileydim doğum yaptığımı gördüğüm gece bebeğimi kaybetmişim ölen bir yakınımın akrabasının musalla taşın da ölü olarak yattığını gördüm kalktı benimle konuştu yani dirildi ve ben bu rüyaları gördükten sonra en fazla on beş gün sonra gerçekleşiyor bebeğimi on beş gün sonra sancılar içinde hastaneye gittiğimde on beş gün olmuş kanında öleli dediler o rüyayı gördüğüm geceydi çok iyi hatırlıyorum yakınım da ben rüya yı gördükten 4 gün sonra öldü artık rüya görmek istemiyorum gerçek olacağını bildiğim için çok üzülüyorum ve çok yorgun uyanıyorum.

  4. Üç arkadaş masa başında çalışıyoruz ve birimizde nohut ve kırmızı mercimek, benim elimde yeşil marul yaprakları var. Daha sonra dışarı çıkıyorum ve bozuk para topluyorum. Ne anlama geliyor acaba?

  5. Rüyamda müşterime elbise satıyordum bir kısmını kağıt, bir kısmını da bozuk para veriyordu. Ben kasaya koyuyordum. Aynı rüya içinde benim bir arkadaşım aynı şekilde bana bir kısmı kağıt, bir kısmını da bozukluk veriyordu. Bu arkadaşım da normalde maddi sıkıntısı çok olan bir arkadaş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir