Rüyada Bowling Görmek

Ayrıca bkz: Oyun oynamak

Rüyada bowling oynadığını görmek, uzun bir süredir gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada bowling görmek, odaklanma gücünün yüksek olması, konsantrasyon kabiliyetinin iyi olması ve dikkat dağınıklığının olmaması anlamına gelir. Uzun zamandan beri titizlikle hazırladığınız bir projeyi hayata geçireceğinizi, yaratıcılığınızı engelleyen kişilerden uzak duracağınızı ve iş yerinizde verimli çalışmanıza engel olan her şeyi hayatınızdan çıkaracağınızı gösterir. Böyle bir rüya huzurunu bozan, şevkini kıran ve hayatını düzgün bir şekilde yaşamasına engel olan kimseler ile hiç görüşmemek olarak yorumlanır. 

Rüyada Bowling Topu Görmek

Rüyada bowling topu görmek, depresyona girmek, kederlenmek, yalnız hissetmek ve bunalmak olarak tabir edilir. Daha önceden yaşamış olduğunuz kötü arkadaş tecrübesi yüzünden içinize kapanacağınızı, sosyalleşmek istemeyeceğinizi, evde kalıp kimseyle görüşmeyeceğinizi, toplumdan kendinizi izole edeceğinizi gösterir. Bu rüyanın başka bir anlamı ise üzüntüden sonra ferahlık, karamsarlığın arkasından gelen açık fikirlilik olarak yorumlanır.

Rüyada Bowling Oynadığını Görmek

Rüyada bowling oynadığını görmek, güçlü bir bağışıklık sisteminizin olacağını, neşenizin hep yerinde olacağını, aleyhinizde konuşanları kulak ardı ettiğinizi ve huzuru yakalamak için elinizden gelenin en fazlasını yapacağınızı gösterir. 

Rüyada bowling oynadığını görmenin başka bir tabiri ise ticarete atılıp zengin olmak anlamına gelir. Tüm çekincelerinizi geride bırakıp iş kuracağınıza, çok para kazanacağınıza, ailenize tabir-i caizse krallar gibi bir hayat yaşatacağınıza delalet eder. 

Rüyada Sevgiliyle Bowling Oynamak 

Rüyada sevgiliyle bowling oynamak, yuva kurup mutlu olacağınızı, aile kurumuna önem verdiğinizi, kalp kırmaktan çekinen biri olduğunuzu, sevgilinize çok değer verdiğinizi ve aranızdaki birlikteliği ileri boyutlara taşımak istediğinize alamet eder. 

Rüyada Arkadaşlar ile Bowling Oynamak Görmek 

Rüyada arkadaşlar ile bowling oynamak görmek, bir dostunuza söylediğiniz incitici bir söz yüzünden pişman olduğunuzu, davranışlarınızı tekrar gözden geçireceğinizi ifade eder. Ailenizden birinin size içten içe alınganlık gösterdiğini, bunu sizden sakladığını ve size söylemek için yalnız kalacağınız bir anda en uygun fırsatı kolladığını işaret eder. 

Rüyada Bowlingte Karavana Atmak 

Rüyada bowlingte karavana atmak, talihsizlik, kısmetin kapanması, şansın yüzüne gülmemesi ve hayattaki iniş çıkışları ifade eder. İş yerinizde bir türlü kar oranlarını arttıramayacağınızı, öğrenciyseniz vizelerinizin umduğunuz gibi olmayacağını ve yeni taşındığınız evde düzeni oturtmak için biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu işaret eder. 

Rüyada Bowling Salonu Görmek 

Rüyada bowling salonu görmek, aileye yeni bir üye katılması, arkadaş grubunuza bir başkasının dahil olması, değişim ve farklılıklar olarak yorumlanır. Ailenizin size çok methettiği biri ile tanışıp kaynaşacağınızı, sevinçli bir haber alacağınızı ve insanlığın yararı için deneysel çalışmalar yapıp yeni keşifler ortaya koyacağınızı gösterir. 

Rüyada Başkasıyla Bowling Oynamak 

Rüyada başkasıyla bowling oynamak, biriktirdiğiniz para ile ev almak, paranız ile yatırım yapmak, ikinci bir gayrimenkul satın almak anlamına gelir. 

Rüyasında başkasıyla bowling oynadığını görmek, epey süredir bankada biriken para ile ev ya da arsa satın alacağınızı, gelecek için emlak yatırımı yapacağınızı, oğlunuza ya da kızınıza miras olarak ziynet eşyalar bırakacağınızı ifade eder. Böyle bir rüya gören kimsenin geride kalan ailesinin zorda kalmaması için sürekli para biriktirdiği ve onları gelecekte rahat yaşatmak için yatırımlar yapmayı düşündüğü şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Bowling Labutu Görmek 

Rüyada bowling labutu görmek, evinize uzaktan gelecek bir misafir olduğunu, misafirperver davranmanıza rağmen sizden hoşnut kalmayacağını ve bu konuk yüzünden ailenizin o kişinin tarafından yer aldığı için sizi üzeceği şeklinde yorumlanmıştır. Gelen misafirin dedikodusundan başınızın ağrıdığına, başka bir yere gidip kafanızı dağıtacağınıza ve bir arkadaşınıza yaşadığınız sıkıntıları anlatacağınıza delalettir. 

Bowling

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir