Rüyada Ferah Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyada ferah ve sevinçli olmak, iyi değildir. Bu rüyanın aksi ile tabir edilir.

Ibn-i Sirin demiştir ki: Bir kimse sayesinde sevindiğini gören, sevinmesine sebep olan kişi tarafından üzüleceğine delalet eder.

Kirmani'ye göre; rüya yaşayan için sıkıntı, ölü için güzel ve hayırlıdır.

Cafer-i Sadık şöyle diyor: Rüyada sebepsiz yere sevinmek; ömrünüzün sonuna geldiğinize delalet eder.

Bazı tabirciler için bu rüya, Allah'ın o kimseye büyük bir lütufta bulunacağına delalet eder.

Ferah kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir