Rüyada Boru Görmek

Ayrıca bkz: Borucu

Rüyada boru görmek, şan ve şöhrete; boru sesi işitmek, bir hadiseye işarettir.

Rüyada boru çaldığını görmek, fena bir habere delalet eder. Rüya sahibinin gizli sırrı meydana çıkar, yalan bir söz işitir, musibet ve belaya uğrar.

Ayrıca bkz: Musluk

Rüyada su borusu görmek, para kazanmak ve bereket anlamındadır.

Rüyada boru çalmak, dedikoducu ve iftiracı birinin kişiliğinin ortaya çıkması anlamına gelir. Rüyada borudan su akmasını engellemek, işlerin bozulmasına ve zarar edileceği demektir.

Ayrıca bkz: Borazancı

Rüyada boru sesi duymak, yalan nedeniyle kötü haber alacağınız anlamına gelir.

Rüyada boru üretmek, zorlukların sona ermesine ve işlerin iyiye gitmesine işaret eder.

Rüyada boru çalmak ne anlama gelir, dedikoducu ve iftiracı birinin kişiliğinin ortaya çıkması anlamına gelir.

Rüyada borudan su akmasını engellemek, işlerin bozulmasına ve zarar edileceği demektir.

Boru

“Rüyada Boru Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba. Ben rüyamda bir borunun içinde ilerlerken sıkışıp kaldığımı gördüm. Geri dönmeye çalıştım ama çıkamadım… Yorumlayabilirseniz sevinirim. 😊

  2. Sabaha karşı rüyamda 2 metre boyunda 5 cm çapında kavgayı ayırmak için elime boru aldım. İnsanlar beyaz kireç içinde kavga yapıyorlardı öyle uyandım.

  3. Benim rüyamda kardeşim eski kocasıyla konuşmaya gider, bizi de takar peşinde. Sonra arabada şoför var, iri yarı korkuyorum. Ondan sonra araba yarış arabalar içinde oluyor. Bazı yarışmaları kazanıyoruz sonra annem kardeşim suya düşüyor, ölüyorlarmış. Oğlumla biz kurtuluyoruz sonra babamla biz boruları açıp annemi, kardeşimi, arıyoruz içinde çünkü arabamız küçülmüş. So0nra ben köprüden geçiyorum, annemin kardeşimin ölüm üzüntüsünü atıyormuşum biraz. Kiraz çiçeğinin dalını elime tutturuyorlar, o kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir