Rüyada Değişmek Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyasında gerçekte genç olmasına rağmen çok yaşlı olduğunu gören dini, ağırbaşlılığı ve saygınlığı artar. 

Rüyada ihtiyar birinin genç olduğunu görmesi, bu tabirin tersi ile yorumlanır. Rüyanın anlamı kadın için de değişmez.

İbn-i Sirin şöyle diyor: Rüyada ihtiyar ve orta yaşlı bir kadının gençleştiğini görmesi, şans ve kısmet açıklığına delalet eder. Rüyasında çok güzel ve genç olduğunu gören kadının eceli gelir. Erkek için de böyle tabir edilir.

Rüyada boyunun kısaldığını görmek gören kişi görevinden alınır ya da evini satmak zorunda kalır. Bir rivayete göre iflas eder, dininde eksiklik olur ya da eceli gelir. Boyun uzun ve vücudun kalın olması, bu tabirin tam tersi ile yorumlanır.

Bir erkek rüyasında kadınlık organına sahip olduğunu görürse, aşağılanacağı anlamına gelmektedir. Düşmanı var ise bu düşmanlık son bulur. Hamile bir kadının erkek organına sahip olması, ileride lider olacak bir çocuk doğuracağına işaret eder. Fakat hamile değil ise, kısır kalacağı anlamına gelir. Yahut çok yakın bir akrabasının onur kazanacağı anlamına gelir. 

Rüyasında erkek olup, kadınlarla ilişki kurduğunu gören kadın, mal ve itibara malik olur. Bu durumda evlendiğini gören kadın, şaşırtıcı bir olayla karşılaşır. Kendinizde hayvanlara ait boynuz, tırnak, gaga yahut hortum vb. görmeniz hayırla yorumlanmaktadır.

Rüyada kuş kanadına sahip olduğunuzu görmek, çok iyidir. Güç ve saygınlıktır. Fakat eti yenmez bir hayvana ait organa sahip olduğunuzu görmek, kötü haberle tabir edilir.

Rüyada maymun olduğunu, çirkin bir hayvana benzediğini gören kimse ise, üzüntüye maruz kalır. Bir madene dönüştüğünü görmek, rüya sahibine erişecek olan faydaya delalet eder. 

Rüyada kurbağa olduğunu görmek ise ibadetle sürdürülecek olan hayata işaret etmektedir.

Değişmek

“Rüyada Değişmek Görmek” için bir yorum

  1. Ben rüyamda evlenmeyi düşündüğüm kızın evlenince fiziki olarak görünüşünün ve boyunun değiştiğini gördüm. Bu ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir