Rüyada Danışmak Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyada danışmak emanetle tabir edilir.

Birisine danıştığınızı görmek

Birisine istişare ettiğini yani danıştığını gören kimse, o kişiye emanet vereceği anlamına gelmektedir.

Birisinin size danıştığını görmek

Kendisine birisinin danıştığını gören kimse ise, o kimseden emanet alacak demektir.

Topluluğun aralarında istişare ettiğini görmek

Bir topluluğun aralarında istişare etmeleri (danışmaları), halkın birbirlerine olan güvenlerine delalet eder.

Bir iş konusunda kimseye danışmadan kafanıza göre hareket ettiğinizi görmek

Rüyasında bir iş konusunda, kimseye danışmadan kendi başına hareket eden, temiz niyetli olmayan ve herkesten şüphelenen bir kimsedir.

Danışmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir