Rüyada Bit Görmek

Ayrıca bkz: Bit Sirkesi, Yavşak

Rüyada yeni ve temiz elbisede görülen bit mal ve dünyalığa delalet eder. Rüyada eski ve kirli elbisede görülen bit borç ve zillete delalet eder.

Rüyada yerde görülen bitler zayıf ve aciz insanlara delalet eder.

Rüyada bitlerin insanı ısırması bu çeşit insanların sizi kötülemesine delalet eder. Rüyada büyük bir bitin vücuttan çıkıp gitmesi vefata delalet eder.

Rüyada görülen çok fazla bit kedere, kovucu insanlara delalet eder.

Rüyada elbisede görülen bit, dünyalığa ya da müzmin hastalığa delalet eder. Biti canlı olarak yere atmak, sünnete aykırı bir iş işlemeye delalet eder.

Rüyada biti öldürmek kederin gitmesine delalet eder.

Rüyada bitleri üzerinden tek tek toplamak abartılı yalana delalet eder. Biti yemek, birinin gıybetini yapmaya yahut düşmanı kahretmeye delalet eder.

Rüyada insanı fevkalade rahatsız eden bitler tasaya, hapis yahut üzüntüye delalet eder. Bit yumurtası yahut yavrusu fesatçı topluluğa, namus ve şeref simsarı aşağılık insanlara delalet eder.

Rüyada tahıl biti görmek, birinin zengin bir kimseyle arasını açmak isteyen hasetçiye, hastalığa, çok çocuk ve az dünyalığa, aile fertlerinden olan düşmanına; hastanın bu biti görmesi vefatına delalet eder.

Rüyada buğday biti görmek bazen azabı gerektiren amele yahut dünyada görülecek bir cezaya delalet eder.

Rüyada bit öldürmek, bir yakınınıza karşı acımasızca davranacağınıza işarettir. Bit sirkesi ise fesatlık ve kötülük anlamına gelir.

Rüyada bitlenmek bol paraya kavuşacağınıza ve dostlarınızın birden artacağına işarettir. Bitler tarafından sarılmak, sermayenizin sürekli artacağına ve her geçen gün daha iyi duruma geleceğine yorumlanır.

Rüyada üzerinden bit dökülmesi paranızın bol olduğu için bir çok arkadaşınız olacağına işarettir. Bitler tarafından sarılmak, yeni bir iş hayatına adım atacağınıza ve yeni bir arkadaş çevresine girerek, güzel dostluklar edineceğinize yorumlanır.

Bit

“Rüyada Bit Görmek” üzerine 23 yorum

  1. Rüyada kızımın saçında bit vardı. Birini yakaladım ama daha başka da vardı. Yorumunuz?

  2. Rüyamda bit öldürmeye çalışıyordum gözümle de bitleri gördüm. Bu acaba neye delalettir?

  3. Rüyamda bitlenmişim ama acayip bir şekilde. Saçlarımı ters çevirip tarıyorum ve dökülen biti öldürüyorum. Saçlarımı tararken de saçlarım dökülüyor. Birde siyah bir bezin üzerine tarıyorum. Nasıl yorumlarsınız?

  4. Rüyamda ensemden durmadan toplu şekilde önce beyaz sonra siyah bit çıkarıp, tırnaklarımla çıtalayarak öldürdüm. Acaba nasıl yorumlanır?

  5. Yeni doğmuş bir bebeğin başından bir sürü bit temizlerken gördüm, kendimi. Acaba bunun yorumu nedir?

  6. Saçlarımda bitler vardı ve saçlarımı bu yüzden kısacık kesmeye çalışıyordum. Bu ne anlama geliyor?

  7. Rüyada uzun saçlı bir erkeğin saçında dolgun bitlerin gezindiğini gördüm. Yorumunuzu bekliyorum. Önceden teşekkür ederim.

  8. Saçlarımda bitler yüzlerce ve sirke ile öldürüyorum bol bol sirke döküyorum. Yorumu ne olabilir acaba? Teşekkürler…

  9. Esimin basında bit gördüm ve öldüreceğim sıra kaydı gitti, uçmaya başladı. Elimde havluyla öldürmeye çalıştım ve öldürdüm ama tuhaf bir bitti, büyük büyük. Yorumunuzu bekliyorum.

  10. Uyurken her tarafım kaşınmaya başlıyor, yataktan kalktıktan sonra bacağımda ve kollarımda bir sürü bit gördüm ve bunları toplamaya çalıştım. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir