Rüyada Bilek Görmek

Ayrıca bkz: Altın Bileklik, Eğmek 

Rüyada bilek görmek, güç ve kuvvete delalet eder. Çünkü bilek insanın en çok ihtiyaç hissettiği organıdır.

Rüyada kişini bileğinde bir yara veya çıban görmesi, üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada bilek görmek, güç işaretidir. Bileğinin kırıldığını ya da bileğinde yara çıktığını görmek; üzüntüye, sıkıntıya, işlerin bozulacağına yorumlanır.

Rüyada bileklerinizin kuvvetli olduğunu görmek, dost edinirken dikkatli olmaya düşman ve dostu ayırt etmeye delalettir.

Rüyada bileğinin kırıldığını veya koptuğunu görmek, dostunuz veya ortağınızın sizden ayrılacağına işarettir.

Rüyada bileklerinizde çok fazla kıl olduğunu görmek; dostunuz veya ortağınızın sizden ayrılacağına, borçlanacağınıza, malınızı kaybedeceğinize ve bu nedenle sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada bileklerinizdeki kılları tıraş ettiğinizi görmek, borcunuzun ödeneceğine ve üzüntünüzün giderileceğine işarettir.

Bilek

“Rüyada Bilek Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda sol bileğimin neşter ile kesildiğini sonradan kanadığını gördüm. Yorumunuz için teşekkür ederim şimdiden.

  2. Rüyamda bileğimin koptuğunu ve yerine yenisinin çıktığını gördüm. En yakın kişiye verdim ve kesilmiş bilek kurudu. Ne anlama geldiğini yorumlarsanız sevinirim ve teşekkürlerimi sunarım.

  3. Rüyamda kardeşimin bileği kopuyordu ve annem de tekrar yerine koyuyor, yapışıyordu. Fakat annem kaynamayacağını söylüyordu. Kardeşimin bileğini kopuk görmem, neye delalet eder?

  4. DİKKAT!!! ACİL!!! ÖNEMLİDİR!!! YARDIM!!! Dün akşam kardeşimi dövdüm ve ön dişinin bir tanesi ufak bir şekilde kırıldı. Rüyamda 3 çocukla sahilde kavga edecekken birisi neşter gibi bir şeyle sağ el bileğimi kesti ve ufak ufak kanlar akıyordu. O yara hiç kapanmıyordu. Gazlı bezle annem sarıyordu ama kanıyordu. Uyandığımda bileğim sızlıyordu. Tam o kesik olan yer, sanki hala kesikti. Bir süre sonra düzeldi ve ağlamaya başladım. 🙁 Bol bol dua ettim “Allah’ım, sen yardımcım ol.” Konu ile alakalı lütfen yardımcı olun. Bu rüya ne demektir?

  5. Rüyamda kuzenim bileğini bıçakla kesti, sızıntı halinde çok kanadı. Ben de tülbentle sarmak için çaba sarf ettim ve yoruldum. Ben bileğini sararken kuzenim kesilen yaranın tam üstü sarılacak diye gösteriyordu ve gösterilen yeri sardım. Kuzenimin morali bozuktu. Neye gelir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir