Rüyada Çağırıcı Görmek

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada bağırıp çağıran birisini işitmek: "(Sanki) onlar uzak bir yerden çağırıyorlardır." mealindeki ayet işaretince yolculuğa işaret eder.

Yenmesi helâl olmayan veya yenmesi helâl olan bir şeye çağırdığını görmek

Ancak domuz gibi yenmesi haram olan veya yenmesi helâl olan bir şeyi çağırdığını görmek ise, hayrı yaymaya işaret eder.

Bir başkası tarafından çağırıldığınızı işittiğinizi görmek

Rüyada bir başkası tarafından çağırıldığını duymak, kötü kişilerle muhabbet etmeye işaret eder.

Vali veya hükümdar tarafından çağırıldığını görmek

Rüyada vali veya hükümdar tarafından çağırıldığını görmek, büyük ve şerefli bir memuriyete delalet eder.

Bir vadiden nida edildiğini işittiğini görmek

Kendisine bir vadiden seslenildiğini duymak, yine büyük memuriyete işaret eder.

Çağırıcı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir