Rüyada Adres Görmek

Rüyada birinden adres aldığını veya birine adres verdiğini görmek, kişinin dost ve ahbaplarını yeterince ziyaret etmediğine delalettir.
Adres sormak bir bilene akıl danışmaya,
Adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.
Rüyada birisinin size bir adres sorduğunu veya sizin bir kimseden adres sorduğunuzu görmek, bu günlerde başınızın ummadığınız bir olaydan ötürü derde gireceğini bu bakımdan çok dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.
Rüyada adres sormak bir bilene akıl danışmaya,
Adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.

Adres kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir