Rüyada Zeytinyağı Satıcısı Görmek

Rüyada zeytinyağcı görmek; nurlanmaya, doğru yola erişmeye, inanmayan kişi için Müslüman olmaya; huzur ve afiyete, ilim sahibi olmaya, hayırlı işler yapıp yardımlarda bulunmaya tabir edilmektedir.

Bir Kimsenin Zeytinyağı Üreticisi Olduğunu Görmek

Rüyada bir kimsenin zeytinyağı üreticisi olduğunu görmeniz; dini bilgilerinin çok olduğu insanlarla olacağınıza bu sebeple sizinde  bilgileneceğinize, kalp gözünüzün açılacağına, her konuda ferahlayacağınıza, düşkünlere yardım edeceğinize tabir olunur.

Rüyada Zeytinyağ Satıcısı Görmek

Zeytinyağı satıcısı görmek; Allah’a isyandan kurtulup doğru yolu bulmaya, gayrimüslimler için hidayete ermeye; kimi zamanda devlet büyüklerine yakın olmaya ve bu işte ilerlemeye yorumlanmaktadır.

Zeytinyağı Sattığını Görmek

Rüyada zeytinyağı sattığını görmek, varlıklı bir kimse ile mutlu bir evlilik yapar. Yağ mala işarettir.

Ayrıca bkz: Rüyada Zeytinyağı Görmek, Rüyada Zeytinyağcı Görmek

Zeytinyağı Satıcısı

“Rüyada Zeytinyağı Satıcısı Görmek” için bir yorum

  1. Merhabalar. Ben kendimi 2 gün ardarda sevdiğim kızla el ele gördüm. Son rüyamda yine yanımda sevdiğim kız vardı ve gar gibi bir yerde bekliyorduk. O ayrı trene binecekti bende ayrı trene… Ben 2 defa bineceğim treni kaçırdım sonra gardan indik aşağı, sonra elimde süpürge vardı zeytinyağı satan bir yere girdik. Süpürgeyi kıza verdim sonra zeytinyağcı beni sıkıştırmaya başladı. Acı çektim sonra uyanmışım. Bunun tabiri nedir? Yardımcı olun lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir