Rüyada Felç Olmak Görmek

Beyin felci görmek

Beyin felci olduğunu görmek; unutkanlığa, dilinin felç olduğunu görmek, insanların arkasından konuşup onları çekiştirmekten artık uzak duracağınıza işaret eder.

El ve kol felci görmek

El ve kol felci görmek, durumunun kötüye gitmesine ve bu sebepten dolayı da hayır ve iyilik yapamayacağınıza işaret eder.

Kalp felci görmek

Kalp felci görmek, ibadet etmeye ara vereceğinize yorumlanmaktadır.

Bacak felci görmek

Bacak felci görmek, işlerinizin sonu ümit ettiğiniz gibi olmayacağına delalet eder.

Felç hastalığından kurtulduğunu görmek

Felç hastalığından kurtulduğunu görmek, günah olan şeylerden uzak durmaya, işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı telafi amaçlı iyi ve güzel işler yapacağınıza, çetin ve üzücü olaylardan sonra ferah ve sevince; yapmış olduğunuz güzel işlerde başarı elde etmeye işaret eder.

Felç Olmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir