Rüyada İcat Görmek

Rüyanızda yeni bir şey icat ettiğinizi veya yeni icat edilen bir makine ve benzeri bir şey görmeniz; aklınızda olan bir olayın gerçekleşmesinin sizin menfaatinize olacağına ve böylelikle fazla kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Dünyada olmayan bir şeyi icat ettiğini görmek

Rüyada, dünyada olmayan bir şeyi icat ettiğini görmek, dudak uçurtucak zenginliğe işarettir. 

Bir kimsenin bir şey icat ettiğini görmek

Bir kimsenin bir şey icat ettiğini görmek, büyük işlere gireceğinize ve imrenilecek bir kimse olmaya işarettir.

Çağdaş Ulema: Bir şey icat ettiğinizi görmek; birinin size destek çıkacağına ve hayatınız ya da ekonomik durumunuz hakkında yeni gelişmeler olacağına… Bir şey icat etmeye çalışmak ama başarılı olamamak; imkansız denilecek kadar zor bir isteğinizin olduğuna delalet eder.

İcat kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir