Rüyada Davar Görmek

Rüyada görülen davar, mal ve zenginliğe delalet eder. Kişinin rüyada davar görmesi, her ortamda sözünün dinlenileceğine, ilme ve ilmin eserine bağlı olmaya işaret eder.

Koyunu kesip derisini yüzüp etini taksim ettiğini görmek

Rüyada bir koyun kestiğinizi, derisini yüzdüğünüzü, etini parçalara böldüğünüzü görmek, makamınızın yükseleceğine işaret eder.

Davar tırnağı görmek

Rüyada davar tırnağı görmek, göç etmeye işaret eder. sapık ve günah işleyen birinin davar tırnağı görmesi, hak yolu bularak tövbe edeceğine ve ona hidayet erişeceğine işaret eder.

Hayvanları görmeden evler arasında davar sesini işitmek ve tırnağını görmek

Rüyada hayvanları görmeksizin evler arasında davar tırnaklarını görmek ve seslerini duymak, yağmur ve sellerin ortaya çıkacağına yorumlanır.

Davar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir